SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

'Owoc przemyślanych inwestycji'

Pod takim hasłem 23 października ruszyła ogólnopolska kampania reklamowa Union Investment TFI S.A.

Celem kampanii jest zainteresowanie klientów opłacalnością długoterminowych inwestycji w fundusze. Towarzystwo bazuje na wynikach jednego ze swoich produktów - UniKorona Zrównoważony FIO, który od początku działalności (11 lat) przyniósł swoim uczestnikom ponad 350% zysku, a średniorocznie można było na nim zarobić 14,84%. - podano w komunikacie.

Twórcy kampanii reklamowej oparli się na założeniu, że długoterminowe oszczędzanie w funduszach inwestycyjnych jest zbliżone do uprawy ogrodu – przy określonej perspektywie czasu i profesjonalnym zarządzaniu - zbieramy dorodne owoce, czyli …zyski.

- UniKorona Zrównoważony FIO to pierwszy z funduszy  Union Investment, na którym możemy pokazać realne korzyści z długoterminowego oszczędzania, ponieważ działa on już od 11 lat  – mówi Zbigniew Jakubowski, Wiceprezes Zarządu i zarządzający funduszem. Historyczne doświadczenia Polaków z długoterminowym oszczędzaniem nie są najlepsze i naszym celem jest przełamanie tego stereotypu. Gospodarka rynkowa stwarza nam bowiem doskonałe warunki do efektywnego pomnażania własnych środków i to przy indywidualnym doborze czasu inwestycji oraz poziomu akceptacji ryzyka. Dzięki szerokiej palecie funduszy inwestycyjnych można z korzyścią realizować zarówno kilkumiesięczne jak i kilkuletnie cele. Jednak niezaprzeczalnym faktem jest, że największe zyski mogą wygenerować najbardziej ryzykowne instrumenty i w odpowiednio długiej perspektywie czasu. W przełożeniu na język funduszy – te, które większość swoich środków inwestują w instrumenty akcyjne. Dowód to 358,24% zysku UniKorona Zrównoważony FIO przez 11 lat, mimo nie zawsze sprzyjających okoliczności rynkowych. Myślę, że jest to zysk, o jaki chciałby powiększyć swoje oszczędności każdy z nas  – podsumowuje Jakubowski.

Opracowanie koncepcji kreatywnej całości kampanii jesiennej dla Union Investment oraz nadzór nad produkcją powierzono agencji reklamowej Kofeina. Reżyserami spotu telewizyjnego był team kreatywny Kofeiny, za animację odpowiadał Platige Image, za produkcję - Banana Split. Część interaktywną kampanii zrealizowało Interactive Marketing Partner. Planowanie i zakup mediów zrealizował dom mediowy MindShare.

Kampanię można oglądać w telewizji, w wybranych tytułach prasy codziennej, tygodnikach i miesięcznikach, w punktach sprzedaży banków, biur maklerskich i firm pośrednictwa finansowego. Union Investment zaplanowało także wykorzystanie niestandardowych nośników informacji. Całość wspomagana jest dodatkowo konkursem dla klientów, w którym można wygrać atrakcyjne wyjazdy zagraniczne.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Owoc przemyślanych inwestycji'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl