SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

PAIH ogłasza konkurs na logo udziału Polski w EXPO w Dubaju

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza agencje do składania ofert na stworzenie logo i identyfikacji wizualnej w związku z udziałem Polski w Wystawie Światowej EXPO w Dubaju w 2020 roku oraz systemu informacji wizualnej w Pawilonie Polski.

Article

Wybrana agencja będzie miała za zadanie stworzyć projekt logo oraz projekt identyfikacji wizualnej udziału Polski w wystawie EXPO Dubaj 2020.

Zajmie się także opracowaniem systemu informacji wizualnej w Pawilonie Polski na tym wydarzeniu czyli intuicyjnych, czytelnych i zrozumiałych kierunkowskazów.

System informacji wizualnej ma być spójny estetycznie i wizualnie z architekturą oraz wizją Pawilonu Polski.

Na identyfikację wizualną składać się mają: księga znaków, wzory papieru firmowego, system informacji wizualnej (way-finding) oraz księga informacji wizualnej w pawilonie Polski.

- W projekcie logo oraz systemu identyfikacji wizualnej powinny znaleźć odzwierciedlenie trzy kluczowe inspiracje: tematyka EXPO Dubaj 2020, skoncentrowana wokół tematu „Łącząc umysły, tworzymy przyszłość” wraz z wytycznymi Organizatora, przyjęta przez Radę Ministrów Koncepcja Programowa Udziału Polski w EXPO Dubaj 2020 oraz projekt architektoniczny i scenariusz ekspozycji - mówi Monika Dyląg-Sajór, koordynator projektu EXPO Dubaj 2020 w Polskiej Agencji Inwestycji  i Handlu.

Oferty będą oceniane na podstawie kryteriów jakościowych (70 proc.) oraz ceny (30 proc.).

Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 13 maja br.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: PAIH ogłasza konkurs na logo udziału Polski w EXPO w Dubaju

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl