SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Pakiet Ekstraklasa w nc+ za 35-40 zł. Mecze w otwartych oknach

Platforma nc+ od 6 maja br. oferować będzie migrującym klientom nowy pakiet Ekstraklasa, który powstał jako reakcja na dotychczasową krytykę oferty platformy. Umożliwi on dostęp do wszystkich transmisji z meczów piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy.

Pakiet Ekstraklasa w nc+ za 35-40 zł. Mecze w otwartych oknach

W pakiecie znaleźć się ma 20 podstawowych kanałów (ich liczba może być finalnie większa, będą to stacje z naziemnej telewizji cyfrowej oraz wybrane kanały tematyczne). Najważniejsze jest jednak, że jego abonenci będą mieli dostęp do wszystkich meczów T-Mobile Ekstraklasy.

- Niezależnie od tego na którym kanale będzie emitowane spotkanie Ekstraklasy klienci tego pakietu będą mogli je oglądać w formie tzw. otwartego okna - mówi Wirtualnemedia.pl Arkadiusz Mierzwa, rzecznik prasowy platformy nc+.

Obecnie jeden mecz Ekstraklasy (piątkowy) transmitowany jest równolegle w nSport HD i w Canal+ Sport, a pozostałe oglądać można na antenie Canal+ Family (więcej na ten temat).

- To oferta dla dotychczasowych klientów, którzy zakupili Canal+ dla meczów Ekstraklasy i płacili około 35-40 zł miesięcznie. Właśnie w cenie dotychczasowego abonamentu będzie im oferowany pakiet Ekstraklasa - mówi nam Mierzwa.

Warto też dodać, że obecnie wszyscy klienci, którzy w ramach dotychczasowej oferty Cyfry+ i n korzystali z pakietów nPremium lub Canal+, mają teraz dostęp do nowego pakietu Canal+ i stacji nSport na warunkach obecnej umowy.

Inne zmiany ogłoszone w piątek przez nc+ to m.in. rezygnacja z przymusowej migracji klientów i dodanie kanałów tematycznych Canal+ Cyfrowego do pakietu Comfort+ (dowiedz się więcej).