SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Pakiet Podróżnika dla studentów w Banku Pekao z legitymacją ISIC za 0 zł i 100 zł na start

Bank Pekao ma w swojej ofercie pakiet podróżnika dla studentów podróżujących za granicę. Za otwarcie konta online „na selfie” lub w oddziale banku Pekao można otrzymać pakiet korzyści.

W ofercie Banku Pekao można zyskać bonus w formie międzynarodowej legitymacji studenckiej ISIC - bezpłatnie przez rok - wraz z ubezpieczeniem podróżnym za granicą. Objęta patronatem UNESCO legitymacja ISIC to jedyna legitymacja studencka akceptowana na całym świecie (w 130 krajach), która dodatkowo oferuje swoim posiadaczom wiele zniżek oraz ulg w Polsce i w trakcie podróży zagranicznych.  

Ubezpieczenia podróżne oraz atrakcyjne kursy wymiany walut to kwestie najbardziej potrzebne za granicą, mogące realnie obniżyć koszty podróży i dać wymierne oszczędności.

Wśród studentów, klientów Banku Pekao blisko co trzeci (28%) dokonywał w ostatnim roku transakcji za granicą, a co piąty z nich wypłacał także pieniądze w bankomacie (22% studentów robiących transakcje za granicą). Młodzi najczęściej płacili w supermarketach (blisko 30% wszystkich transakcji), wydawali na szeroko rozumianą rozrywkę czyli m.in. kluby sportowe, baseny, kręgle, bary, kluby, kina (24%), dokonywali transakcji w sklepach z art. papierniczymi, książkami, biżuterią, zabawkami – 12%, podróże i transport – blisko 10%.

Pakiet Podróżnika w Banku Pekao

Bank Pekao z myślą o tej grupie przygotował specjalną promocję, czyli Pakiet Podróżnika, który najlepiej zaspokoi ich potrzeby właśnie podczas zagranicznych wojaży.

Studenci, którzy otworzą konto z kartą do konta poprzez stronę pekao.com.pl/konto-dla-studenta lub w oddziale banku do 31.07.2023 r. otrzymają od banku kod do wyrobienia legitymacji studenckiej ISIC na rok za 0 zł (standardowa cena to 105 zł) w wariancie z ubezpieczeniem podróżnym za granicą od kosztów leczenia (suma ubezpieczenia 50 000 EUR) i następstw nieszczęśliwych wypadków (suma ubezpieczenia 20 000 PLN).

Osoby, które spełnią dodatkowe warunki promocji mogą otrzymać 100 zł. Wystarczy aktywnie korzystać z karty do konta i dokonać  w ciągu 3 pierwszych miesięcy od otwarcia rachunku min. 5 transakcji kartą do konta lub aplikacją PeoPay.

Oprócz benefitów z posiadania legitymacji studenckiej ISIC, bank proponuje w pakiecie bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta, obsługę wielowalutowej karty do konta i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą do ukończenia 26 roku życia. Osoby po ukończeniu 26 roku życia mają 0 zł za ww usługi po spełnieniem prostych warunków, czyli wypływu na konto w poprzednim miesiącu kalendarzowym na kwotę 500 zł oraz min. 1 płatność kartą do konta.