SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Pan Pikto z trzema nowymi klientami

Agencja PR Pan Pikto pozyskała w maju trzech nowych klientów - Braight Technlogies, Związek Polskie Mięso i ZZO Olszowa.

Pierwszym z nich jest Braight Technlogies - polski deeptech, który w 2022 wchodzi na rynek globalny. Pod opieką agencji znajdą się m.in. consulting strategiczny, relacje z mediami i wsparcie relacji inwestorskich. Braight wybrał Agencję PR Pan Pikto po wcześniejszej owocnej współpracy z brandami epeer oraz Icon24 należącymi do współwłaścicieli Braighta. Umowa na obsługę Braight Technologies została zawarta na czas nieokreślony. Za obsługę Klienta odpowiada Łukasz Jurkiewicz (CEO).

Kolejnym podmiotem, którą zaopiekuje się Pan Pikto jest Związek Polskie Mięso i IV edycja kampanii „Marka Polskie Mięso. Polska Smakuje". W ramach współpracy z Agencją Brand New Heaven odpowiedzialną za prowadzenie całego projektu kampanijnego, Pan Pikto zadba o relacje z mediami.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/pan-pikto-zwiazek-firm-public-relations

Działania agencji będą towarzyszyć cyklowi eventów, popularyzujących polskie mięso drobiowe i wieprzowe. Agencja Brand New Heaven zgłosiła się do Pana Pikto z rekomendacji, a realizacja kampani zakończy się w lipcu 2022. Za obsługę klienta odpowiada Przemysław Walas, senior account Executive.

W maju agencja rozpoczęła obsługę ZZO Olszowa, podmiotu odpowiedzialnego za modernizację zakładu gospodarki odpadami w miejscowości Olszowa (Gmina Kępno, woj. wielkopolskie). Pan Pikto będzie odpowiedzialna za działania informacyjno-promocyjne inwestycji. Umowę podpisano w wyniku wygranego postępowania przetargowego. Kontrakt podpisano na 12 miesięcy, a jego wartość to 734 310 zł. Za obsługę klienta odpowiada Angelina Ślosorz, new business manager

Dołącz do dyskusji: Pan Pikto z trzema nowymi klientami

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl