SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Panasonic promuje klimatyzację domową

Firma Panasonic Heating & Cooling Solutions ruszyła z nową kampanią promocyjną „Home Cool Home”. Jej celem jest wsparcie instalatorów oraz zachęcenie ich do zaopatrzenia się w urządzenia klimatyzacyjne Panasonic.

Article

Kampania „Home Cool Home” to szeroka akcja promocyjna skierowana do klienta końcowego oraz instalatora. W wideo wizerunkowym będącym podstawą kampanii, pingwin PanSonik wraz z rodziną pokazują, jak dzięki systemowi klimatyzacji Panasonic w 15 sekund radzą sobie z doskwierającym wewenątrz pomieszczeń upałem, tworząc „chłodny domek” w zaledwie kilka kliknięć w aplikacji mobilnej. Rodzina pingwinów przedstawiona została na key visualu kampanii zaprojektowanym w jasnobłękitnym kolorze kojarzącym się z przyjemnym uczuciem chłodu podczas letnich dni.

Stworzone w kampanii materiały są podstawą szeroko zakrojonych działań promocyjnych Panasonic dla kategorii klimatyzacji domowej.  Aby wesprzeć instalatorów poprzez bezpośrednie dotarcie do ich klientów i wykreowanie potrzeby na urządzenia firmy, Panasonic prowadzi obecnie wzmożone aktywności sprzedażowo-wizerunkowe z największymi w Polsce tytułami dotyczącymi budowy i renowacji domów oraz mieszkań – "Murator" i "Budujemy Dom" – jak również szeroko zakrojone działania reklamowe online.

W ramach współpracy z "Muratorem" powstał dedykowany kampanii landing page, z kolei na portalu "Budujemy Dom" działania reklamowe polegają na brandingu zakładki „Wentylacja i klimatyzacja”, dedykowanej treściom dotyczącym chłodzenia pomieszczeń.

Panasonic wspiera swoje działania aktywnościami skierowanymi do instalatorów, takimi jak newslettery oraz komunikacja w mediach fachowych, zachęcając ich do zaopatrzenia się już dziś w jednostki klimatyzacyjne firmy.

Dołącz do dyskusji: Panasonic promuje klimatyzację domową

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl