SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Panattoni sponsorem strategicznym Widzewa Łódź

Widzew Łódź przed startem nowego sezonu będzie grał razem z nowym sponsorem strategicznym, którym zostało Panattoni, deweloper nieruchomości przemysłowych.

Article

Umowa między Widzewem Łódź a Panattoni obowiązywać będzie w sezonie 2023/2024. Logo sponsora będzie eksponowane w centralnym miejscu koszulek meczowych pierwszej drużyny Widzewa Łódź oraz na stadionie przy al. Piłsudskiego 138.

Spoty promujące firmę będą emitowane na bandach LED podczas meczów pierwszego zespołu, a także eksponowane w komunikatach spikera oraz w oficjalnych mediach Klubu

- Już dwa lata temu zdecydowaliśmy się, aby nawiązać pierwszą współpracę z Widzewem w ramach Akademii Widzewa, co świetnie wpisuje się w naszą strategię odpowiedzialnego prowadzenia biznesu i wspierania społeczności lokalnych. Teraz przyszedł czas, aby pójść o krok dalej i nawiązać współpracę na jeszcze wyższym poziomie. Mam nadzieję, że to strategiczne partnerstwo pozwoli Widzewowi dalej się rozwijać. Wsparcie międzynarodowej firmy jaką jest Panattoni będzie stanowiło ważne zaplecze dla klubu, a dla nas będzie symbolem wspierania nie tylko biznesu w województwie łódzkim, ale również drużyny piłkarskiej, która ma szanse sięgać jeszcze wyżej - skomentował Robert Dobrzycki, CEO & co-owner Panattoni Europe and India.

Panattoni gra z Widzewem Łódź

Firma Panattoni dołączyła do grona partnerów Widzewa Łódź pod koniec 2021 roku, uzyskując tytuł sponsora strategicznego Akademii Widzewa. Logotyp firmy był umieszczony w centralnym miejscu koszulek meczowych drużyn młodzieżowych Widzewa Łódź.

- Budując relacje z partnerami stawiamy na stopniowe rozwijanie współpracy oraz budowanie wzajemnych relacji. Zależy nam na profesjonalnym podejściu i satysfakcji naszych sponsorów oraz przyjaciół. Cieszę się, że Panattoni zdecydowało się na tak znaczące rozszerzenie współpracy i objęcie roli Sponsora Strategicznego całego Klubu – powiedział Michał Rydz, prezes zarządu Widzew Łódź. 

Dołącz do dyskusji: Panattoni sponsorem strategicznym Widzewa Łódź

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
A&G
Co z Panattoni w Krośnie? Póki co puste pole, bez żadnych ruchów.
6 4
odpowiedź