SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych szykuje kampanię adresowaną do księży

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych planuje trzymiesięczną kampanię edukacyjno-informacyjną skierowaną do duchownych Kościoła katolickiego i innych związków wyznaniowych.

Article

Zaplanowane na okres od początku kwietnia do końca czerwca br. działania miałyby zwiększyć kompetencje księży w zakresie udzielania wsparcia rodzinom i osobom z problemem alkoholowym.

Jak tłumaczy PARPA, Kościół katolicki oraz inne wspólnoty religijne są miejscem pierwszego kontaktu w przypadku pojawienia się problemów alkoholowych w rodzinie, dlatego należy przeprowadzić kampanię zwiększającą zaangażowanie i kompetencje przedstawicieli Kościoła i innych wspólnot religijnych w zakresie udzielania adekwatnego wsparcia psychologicznego i informacji osobom uzależnionym i członkom ich rodzin.

W ramach kampanii zaplanowano emisję dwóch wersji spotów: w pierwszym ma być pokazana rozmowa księdza z osobą mającą problemy alkoholowe, w drugim - rozmowa z dorosłym członkiem rodziny. Dodatkowo planowane jest uruchomienie strony internetowej dotyczącej kampanii, zorganizowanie eventów i działania PR.

PARPA rozpoczęła przetarg, w którym wybierze agencję odpowiedzialną za przygotowanie i realizację zaplanowanych działań. Trwa on do 3 marca br. Budżetu kampanii na obecnym etapie nie podano.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych szykuje kampanię adresowaną do księży

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
pavv
Hipokryci! Gdyby ludzie nie pili to cała ta agencja by była niepotrzebna i ciepłe posadki przestały by istnieć.
12 10
odpowiedź
User
marketer
dobra grupa docelowa ;)
11 9
odpowiedź
User
ja
Co na to Toruń ?
9 8
odpowiedź