SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Papież w radiu

Specjalne programy w Polskim Radiu i RMF FM

Wizytę Papieża oraz wszystkie wydarzenia z nią związane, będzie relacjonowało na bieżąco 10 reporterów RMF FM. Rzymska korespondentka RMF FM - Aleksandra Bajka, jako jedna z nielicznych dziennikarzy akredytowanych przy Watykanie, przybędzie wraz z Papieżem na pokładzie jego samolotu. Będzie towarzyszyć Ojcu Świętemu cały czas.

W akcji RMF dysponuje specjalnymi studiami papieskimi w Krakowie i Kalwarii Zebrzydowskiej, 2 wozami satelitarnymi, 3 wozami reporterskimi oraz cyfrowymi łączami ISDN. Zdjęcia z papieskiej wizyty będzie można na bieżąco oglądać na stronach internetowych radia RMF. Najważniejsze wystąpienia Jana Pawła II komentować będą specjalnie dla Faktów RMF osoby związane z papieżem i wybitni znawcy obecnego pontyfikatu.

Tymczasem w poniedziałek na specjalnej konferencji Polskie Radio zaprezentowało sposób relacjonowania wizyty Papieża.

Przy realizacji transmisji na trasie pielgrzymki pracować będzie 16 realizatorów i techników oraz 21 dziennikarzy Polskiego Radia. Z ekipami pracującymi w terenie współpracować będą zespoły realizatorsko-techniczne i dziennikarskie w studiu centralnym w Warszawie.R elacje pojawią na wszystkich antenach Polskiego Radia. 


Prezes Polskiego Radia Andrzej Siezieniewski powiedział, że każdy, kto chce towarzyszyć papieżowi podczas jego pielgrzymki będzie mógł uczestniczyć we wszystkich punktach wizyty za pośrednictwem radia publicznego
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Papież w radiu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl