SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"PARKER ciesz się życiem"

Pod takim hasłem rusza promocja sprzedaży piór i długopisów Parker z serii Jotter, Reflex, Vector

Pod takim hasłem rusza promocja sprzedaży piór i długopisów Parker z serii Jotter, Reflex, Vector. Skierowana jest do konsumentów, detalistów, dystrybutorów i przedstawiciel handlowych. Akcję dla firmy Sanford przygotowała TEQUILABTL GROUP.

Celem akcji jest wzbudzenie zainteresowania wśród grupy docelowej ofertą promocyjną firmy Sanford. Umocnienie pozycji marki Parker oraz silna komunikacja marki - claim: "PARKER ciesz się życiem". Akcja promocyjna skierowana jest do studentów, uczniów i ich rodziców oraz detalistów, hurtowników i przedstawicieli handlowych.

Wzięcie udziału w promocji umożliwia indywidualny kod konsumenta, który należy okazać w punkcie sprzedaży. Każdy Konsument przy zakupie co najmniej jednego z piór lub długopisów PARKER objętych promocją, ma możliwość wyboru jednego z dostępnych w promocji upominków (uniwersalne etui oraz akcesoria do piór i długopisów PARKER). Dodatkowo przy zakupie produktów promocyjnych firmy PARKER sprzedawcy wydają klientom karty rabatowe. Indywidualny kod daje również możliwość wzięcia udziału w konkursach dostępnych na stronie www.parker-info.pl i zdobycia nagród dodatkowych m.in.: telefonów komórkowych z aparatem cyfrowym.

Komunikacja z Konsumentem odbywa się głównie za pomocą sms-ów. Do kilkuset tysięcy osób z bazy danych zostaną wysłane sms-y zapraszające do promocji zawierające indywidualny kod, który umożliwia odebranie upominku w sklepie oraz adres najbliższego sklepu prowadzącego promocję. Konsument może również zdobyć swój kod, wysyłając SMS pod numer podany na plakacie w sklepie, na ulotce lub w ogłoszeniu prasowym lub za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej www.parker-info.pl.

Detaliści chcący wziąć udział w promocji powinni nabyć w hurtowni lub w siedzibie firmy Sanford pakiet promocyjny PARKER "Ciesz się życiem! CARPE DIEM", który umożliwia odbiór materiałów POS pozwalających na ciekawą ekspozycję w sklepie. Zadaniem sprzedawcy jest zebranie 30 kodów indywidualnych od Klientów. Odesłanie kodów wraz z formularzem pod wskazany adres oznacza nagrodę. Wśród sklepów, które zbiorą największą liczbę kodów rozlosowane zostaną nagrody specjalne. Zadaniem akcji jest wzrost sprzedaży produktów promocyjnych PARKER Vector, Jotter i Reflex oraz wzrost lojalności sprzedawców detalicznych i hurtowych wobec firmy Sanford. Akcja rusza 18 sierpnia i potrwa do połowy października.

Kreację, mechanizm akcji oraz materiały POS przygotowała TEQUILABTL GROUP. Agencja odpowiada również za przebieg akcji. Budową strony internetowej i jej obsługą zajęła się agencja Interpress. W komunikację za pomocą sms zaangażowała się agencja Creative Team. Natomiast obsługą bazy danych i prowadzeniem konkursu zajęła się TBWADATA SOLUTIONS.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "PARKER ciesz się życiem"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl