SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Biuro Parlamentu Europejskiego szuka agencji do produkcji reklamy kinowej

Polskie biuro Parlamentu Europejskiego zaprosiło agencje do składania ofert na produkcję krótkiego filmu promocyjnego i wsparcie jego emisji w kinach. Wybrana firma będzie pracować dla instytucji rok, a nie wykluczone, że dłużej.

Article

Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego w Polsce (BIPE) planuje zatrudnić firmę, która zajmie się wypracowaniem koncepcji, produkcją oraz postprodukcją krótkiego filmu promocyjnego, a potem jego promocją w kinach we wszystkich regionach Polski.

Film ma trwać od 30 sekund do 1 minuty. Jego celem będzie podnoszenie świadomości o Parlamencie Europejskim i jego wartościach wśród Polaków. Ma to być kreatywny i oryginalny produkt video, który przyczyni się do podniesienia świadomości Polaków o Parlamencie Europejskim, jego działalności i wartościach którymi się kieruje. Główne przesłanie filmu mogłyby być, według biura, następujące: Parlament Europejski jest bliski obywatelom i pracuje dla nich.

Wybrana firma po wyprodukowaniu filmu zajmie się zorganizowaniem jego kampanii promocyjnej oraz projekcji w kinach. Projekcje mają się odbyć we wszystkich regionach Polski, a w szczególności w mniejszych miastach (poniżej 100 tys. mieszkańców). Kampania powinna dotrzeć do minimum 500 tys. odbiorców.

Produkcja i emisja filmu ma odbyć się w okresie od listopada br. do kwietnia 2018 roku. BIPE podpisze z wybraną firmą umowę na rok, ale przewiduje też możliwość jej przedłużenia o kolejny rok.

Wartość budżetu na okres dwóch lat wynosi 70 tys. euro  i obejmuje dwa filmy oraz dwie kampanie promocyjne w kinach. Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 24 października br.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Biuro Parlamentu Europejskiego szuka agencji do produkcji reklamy kinowej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing
przesuń do góry