SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

"Partnerstwo Wschodnie - Droga do Europy" - nowy cykl reportaży w Jedynce i Radiu 24

W czwartek, 21 listopada, na antenach Pierwszego Programu Polskiego oraz Polskiego Radia 24 ruszy nowy cykl reportaży pt. „Partnerstwo Wschodnie - droga do Europy”. Cykl jest wspólnym przedsięwzięciem Ośrodka Studiów Wschodnich i Naczelnej Redakcji Publicystyki Międzynarodowej Polskiego Radia.

Reportaże nadawane będą w programach „Więcej Świata” w Pierwszym Programie Polskiego Radia codziennie od godziny 18.15 oraz w „Świecie w powiększeniu” na antenie PR24 codziennie od godziny 20.00. W sześciu kolejnych audycjach przedstawiona zostanie sytuacja gospodarcza, polityczna, społeczna i kulturalna każdego z państw wchodzących w skład Partnerstwa Wschodniego. Warunki i problemy każdego z tych krajów na żywo w studiu komentować będą eksperci Ośrodka Studiów Wschodnich. Poszczególne reportaże przygotowali dziennikarze i korespondenci Polskiego Radia.

Jako pierwszy w czwartek, 21 listopada, wyemitowany zostanie materiał Michała Strzałkowskiego dotyczący Armenii, a później kolejno reportaże: Macieja Jastrzębskiego o Azerbejdżanie (22 listopada), Włodzimierza Paca o Białorusi (25 listopada), Macieja Jastrzębskiego o Gruzji (26 listopada), Agaty Kasprolewicz o Mołdawii (27 listopada), Piotra Pogorzelskiego o Ukrainie (28 listopada). Cykl zakończy w piątek, 29 listopada, specjalne wydanie programu „Więcej Świata”  prosto z Wilna, w którym tego dnia rozpocznie się szczyt Partnerstwa Wschodniego.

Dołącz do dyskusji: "Partnerstwo Wschodnie - Droga do Europy" - nowy cykl reportaży w Jedynce i Radiu 24

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl