SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Pasmo na żądanie

Pasmo na żądanie

18 października Siemens zaprezentował działające rozwiązanie MLA (Multi Layer Agregation) - pasmo na żądanie.

Dostęp szerokopasmowy xDSL umożliwia wykorzystanie nowych i szybkich usług interaktywnych. W związku z tym większość wpływów operatora z usług transmisji danych pochodzić będzie z usług dodatkowych, takich jak: wideo na żądanie (VoD), głos przez DSL, (VoDSL), gry online, TV przez DSL (TVoDSL), wideokonferencje itp.

Wszystkie usługi dodane posiadają pewną cechę wspólną: wymagają specyficznej klasy usługi (QoS). Jest to jednoznaczne z przydzieleniem pasma o odpowiedniej szerokości dla zaimplementowania nowych usług.

Siemens, opierając się na obecnych trendach rynku telekomunikacyjnego, zapewnia w sieciach dostępowych (FastLink) możliwość dynamicznego dostarczania dodanych usług szerokopasmowych do klienta. Dzięki rozwiązaniu MLA (Multi Layer Agregation)- pasmo na żądanie, usługi oparte na protokole IP w statycznych sieciach ATM mogą być oferowane na wymaganym poziomie. Pasmo przydzielane jest elastycznie zgodnie z wymaganiami klienta. Użytkownik, który posiada wykupiony abonament na poziomie 256 Kb/s może otrzymywać pasmo wraz z gwarancją jakości dla usług o wyższej przepływności nie na stałe, ale na żądanie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Pasmo na żądanie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl