SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Patrycja Kwiatkowska-Mizera dyrektor zarządzającą R4S Consulting

Patrycja Kwiatkowska-Mizera, wcześniej związana m.in. z  Kaufland Polska, została dyrektor zarządzającą w agencji R4S Consulting. - Praca w tak szybko rozwijającej się spółce jak R4S Consulting jest dla mnie fantastycznym wyzwaniem. Bardzo silny zespół nadaje firmie niezwykłej dynamiki - mówi Kwiatkowska-Mizera.

Patrycja Kwiatkowska-Mizera Article

Patrycja Kwiatkowska-Mizera wcześniej pełniła funkcje menedżerskie m.in. w Kaufland Polska. Zasiadała w zarządzie Fortum Power and Heat jako wiceprezes, gdzie była odpowiedzialna za operacje na rynkach w Polsce, Szwecji i Finlandii. Ukończyła MBA na Open University/Oxford Brooks University.

- Patrycja ma znakomite doświadczenie w budowaniu dużych organizacji. W R4S dokonuje się zmiana i potrzebna jest nam osoba o takich właśnie kompetencjach, która zarządzi tym procesem - uzasadnia Adam Hofman, partner i współwłaściciel agencji.

R4S Consulting jest firmą doradczą, oferuje usługi z zakresue public relations i doradztwa komunikacyjnego i biznesowego. Specjalizuje się w zarządzaniu kryzysami, prowadzeniu dużych kampanii informacyjnych i usługach digital.

- Rozwijamy się w kilku kierunkach. Dziś naszym największym wyzwaniem i najsilniejsza stroną jest dział digital. Przybywa nam klientów, więc musimy dostosować do tego strukturę firmy. Z Patrycją organizacja będzie sprawniejsza - dodaje Mariusz Sokołowski.

W ub.r. do R4S przeszli Jastrzębowski i Janke

Agencję R4S założyli  w 2015 roku Adam Hofman (były poseł przez trzy kadencje, w latach 2010-2014 rzecznik prasowy PiS), Mariusz Sokołowski (przez wiele lat w policji, m.in. jako rzecznik prasowy komendanta głównego) i Michał Wiórkiewicz (w latach 2005-2007 asystent i doradca prezesów rady ministrów).

Do firmy dołączyli później Robert Pietryszyn (w przeszłości m.in. prezes Lotosu i wiceprezes PZU, Sławomir Jastrzębowski (został prezesem) i Igor Janke.

Według danych z KRS w 2017 roku R4S zanotowała 4,1 mln zł przychodów ze sprzedaży i 1,07 mln zł zysku netto.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Patrycja Kwiatkowska-Mizera dyrektor zarządzającą R4S Consulting

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl