SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Patrycja Sass-Staniszewska za Dorotę Bachman prezesem Izby Gospodarki Elektronicznej

Patrycja Sass-Staniszewska została wybrana na prezesa Izby Gospodarki Elektronicznej. Z organizacją jest związana od czterech lat, na nowym stanowisku zastąpiła Dorotę Bachman.

Patrycja Sass-StaniszewskaArticle

Na prezesa Izby Gospodarki Elektronicznej Patrycja Sass-Staniszewska została wybrana przez radę e-Izby. O funkcję starało się sześć osób.

- Pani Patrycja Sass-Staniszewska przedstawiła ambitny plan rozwoju Izby Gospodarki Elektronicznej oraz wsparcia polskiego rynku e-commerce. Jej doświadczenie i merytoryczna wiedza pozwolą wypełnić przedstawione założenia, wspierając rozwój rodzimych uczestników e-handlu nie tylko w Polsce, ale też poza jej granicami - uzasadnia Andrzej Ponińskii, członek rady Izby Gospodarki Elektronicznej.

Sass-Staniszewska jest związana z e-Izbą od startu działalności organizacji na początku 2013 roku. Poprzednio pełniła funkcje członka zarządu i dyrektora operacyjnego. Jest pomysłodawczynią m.in. Szkoły e-Commerce Polska, akcji „Kupuję w internecie”, programów edukacyjnych; projektów badawczych (iBuy Powered by consumer, Lubię to czy kupuję to), a także inicjatyw eventowych.

W latach 2008-2012 Patrycja Sass-Staniszewska zajmowała się rozwojem strategicznym i biznesowym Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Izba Gospodarki Elektronicznej reprezentuje i wspiera interesy firm związanych z rynkiem  gospodarki elektronicznej w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem firm zrzeszonych. Misją organizacji jest rozwój polskiej branży e-commerce poprzez współpracę, wymianę know-how, działania legislacyjne oraz silną i efektywną reprezentację wspólnych interesów w dialogu z instytucjami polskiej administracji rządowej, Unii Europejskiej oraz organizacjami pozarządowymi w kraju i na świecie. Obecnie Izba Gospodarki Elektronicznej zrzesza blisko 200 firm członkowskich i partnerskich.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Patrycja Sass-Staniszewska za Dorotę Bachman prezesem Izby Gospodarki Elektronicznej

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
serio
serio?
odpowiedź
User
pioeco
Gratulacje! Bardzo pracowita osoba! Od momentu powstania idei powołania Izby wkładała swoje serce w prace jak tylko mogła! Patrycja Gratulacje!!!
odpowiedź
User
senzen
żenujące
odpowiedź