SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Patrycja Stachura, Daria Soroka i Weronika Brączek w Go Culture

W ciągu ostatnich kilku miesięcy do agencji Go Culture. Komunikacja dla kultury dołączyły trzy nowe osoby - Patrycja Stachura, Daria Soroka i Weronika Brączek. Obecnie w firmie pracuje 7 osób.

Patrycja Stachura, Daria Soroka i Weronika Brączek w Go Culture

Patrycja Stachura dołączyła do zespołu Go Culture na stanowisko starszego konsultanta. Doświadczenie zdobywała pracując w ciągu ostatnich 5 lat dla różnych marek, a także dla miast i klientów z obszaru public affairs. Zajmowała się również planowaniem i realizowaniem kampanii społecznych.

Z wykształcenia Stachura jest polonistką. Jej trzy ulubione czynności to czytanie, oglądanie i słuchanie.

Daria Soroka dołączyła do agencji w lipcu, jest młodszym konsultantem. Przez ostatnie dwa lata prowadziła projekty muzyczne od poezji śpiewanej, przez jazz po trip hop. Czuwała nad wydawnictwami płytowymi i organizowała koncerty w Polsce i zagranicą. W Go Culture prowadzi różne projekty, nie wyłącznie o charakterze muzycznym.

Z zamiłowania i wykształcenia Soroka jest socjolożką. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu PR-u na Akademii im. Leona  Koźmińskiego.

Weronika Brączek w zespole Go Culture jest od trzech miesięcy. Pracę w agencji rozpoczęła od prowadzenia działań komunikacyjnych dla Sieradz Open Hair Festival 2011.

Brączek jest absolwentką Animacji Społeczno-Kulturalnej i Studium Fotografii. Organizacją wydarzeń artystycznych i społecznych zajmuje się od 7 lat. Pracowała m.in. na festiwalach filmowych i fotograficznych, przy realizacji projektów społecznych i badawczych, czy przy realizacji autorskiego projektu o polskiej emigracji na wschodzie. Zainteresowana tematem emigracji wyjechała do Argentyny, gdzie jako stypendystka europejskiego programu przez rok pracowała w trzech organizacjach pozarządowych.

Prywatnie Brączek kieruje się zasadą, że nie ma rzeczy niemożliwych. Lubi próbować nowych rzeczy, takich jak żeglarstwo czy skoki spadochronowe.

Obecnie w agencji Go Culture, która specjalizuje się w realizacji działań z zakresu organizacji, komunikacji i promocji projektów kulturalnych, pracuje łącznie 7 konsultantów, w dwóch zespołach zarządzanych przez starszych konsultantów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Patrycja Stachura, Daria Soroka i Weronika Brączek w Go Culture

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl