SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Patryk Vega, Olga Bołądź i Piotr Stramowski zachęcają do służby w policji (wideo)

Komenda Stołeczna Policji rozpoczęła kampanię pod hasłem Ty też możesz” zachęcającą do służby w tej formacji. W spotach występuje reżyser Patryk Vega oraz znani m.in. z jego filmów aktorzy Olga Bołądź i Piotr Stramowski.

Article

Spoty pokazują widowiskowe ćwiczenia oddziału prewencji policji polegające na zatrzymaniu przestępcy. Patryk Vega, Olga Bołądź i Piotr Stramowski pojawiają się ubrani w mundury funkcjonariuszy. Przypominają, że mają w swoim dorobku filmy o policji, i zachęcają, że prawdziwym funkcjonariuszem można zostać, wstępują do służby w Komendzie Stołecznej Policji.

Vega ma w swoim dorobku m.in. filmy „Służby specjalne” (m.in. z Olgą Bołądź) oraz cykl „Pitbull” (w części „Nowe porządki” w policjanta wcielił się Piotr Stramowski). W drugiej połowie lutego do kin trafi jego nowy film „Kobiety mafii”, w którym Bołądź gra policjantkę.

W ramach akcji zachęcającej do służby wydział komunikacji społecznej Komendy Stołecznej Policji wspólnie z sekcją doboru wydziału kadr przygotował folder i film promujące służbę w warszawskiej policji. W folderze są najważniejsze informacje dotyczące zasad i wymogów, jakie musi spełniać kandydat do pracy w policji, opis poszczególnych etapów procedury kwalifikacyjnej oraz porady ekspertów i odpowiedzi na najważniejsze pytania.

Folder jest rozdawany zainteresowanym uczniom przez czynnych policjantów i policjantki podczas spotkań w szkołach ponadgimnazjalnych. W takich spotkaniach od kilku miesięcy uczestniczą policjanci z poszczególnych komend rejonowych i powiatowych KSP.

Dołącz do dyskusji: Patryk Vega, Olga Bołądź i Piotr Stramowski zachęcają do służby w policji (wideo)

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
167
Papryk Vege już totalnie odjechał - nie dość, że zachęca do pracy dla reżimowej psiarni, to jeszcze swoim księżycowym obliczem liczy, że ściagnie target botoksu do służby publicznej. Ten człowiek powinien wkrótce popełnić medialne samobójstwo.
odpowiedź
User
Dustman
Papryk Vege już totalnie odjechał - nie dość, że zachęca do pracy dla reżimowej psiarni, to jeszcze swoim księżycowym obliczem liczy, że ściagnie target botoksu do służby publicznej. Ten człowiek powinien wkrótce popełnić medialne samobójstwo.


Ileż w Tobie jadu. Rozumiem, Vega to chałturnik, ale to nie oznacza żeby go nawoływać od razu do takich czynów
odpowiedź
User
prawnik
Mam świetne hasła:
Chcesz dać się zabić za 2400 netto, idź do Policji!
Lubisz słuchać obelg za 2350 netto, zostań Sekretarzem Sądowym!
odpowiedź