SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Paul Polman z Unilevera z nagrodą specjalną LionHeart na tegorocznym festiwalu reklamowym Cannes Lions

Paul Polman, CEO firmy Unilever zostanie uhonorowany nagrodą LionHeart na tegorocznym festiwalu reklamowym Cannes Lions. Jest to honorowa nagroda przyznawana za wykorzystanie siły marki, która ma pozytywny wpływ na ludzi i na naszą planetę.

Article

Cannes LionHeart Award ma być wyrazem uznania dla Paula Polmana za jego zaangażowanie w budowanie zrównoważonego rozwoju Unilevera.

Polman dyrektorem generalnym Unilevera został w 2009 roku.

Wprowadzona w 2014 roku nagroda LionHeart jest przyznawana osobom, które w innowacyjny sposób wykorzystały moc marki, aby znacząco i pozytywnie wpłynąć na ludzi i na naszą planetę. Philip Thomas, CEO Ascential Events i prezes festiwalu Cannes Lions powiedział: - Zaangażowanie Paula w długofalowy, zrównoważony rozwój biznesu jest inspiracją dla innych liderów biznesu, Paul stworzył Unilever jako świetny przykład tego, co można osiągnąć, gdy kreatywność i innowacje są zintegrowane z biznesem, dodajmy do tego jego pracę z ONZ, cele zrównoważonego rozwoju i udział w założeniu Unilever's Unstereotype Alliance.

 

 

Dołącz do dyskusji: Paul Polman z Unilevera z nagrodą specjalną LionHeart na tegorocznym festiwalu reklamowym Cannes Lions

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl