SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Paweł Bylicki i Rafał Czechowski w jury SABRE Awards EMEA 2023

Paweł Bylicki - prezes Public Dialog oraz Rafał Czechowski - prezes Imago Public Relations - są polskimi przedstawicielami jury w konkursie branży public relations SABRE Awards EMEA 2023, organizowanym przez PRovoke Media.

Paweł Bylicki i Rafał CzechowskiArticle

Tegoroczna gala SABRE Awards odbędzie się w marcu we Frankfurcie. Nagrody są otwarte dla każdej kampanii public relations przeprowadzonej przynajmniej częściowo w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Nagrody SABRE są wyróżnieniem za najlepsze osiągnięcia w dziedzinie brandingu, zarządzania reputacją, a także kampanie public relations z całego świata. Jury szczególnie zwraca uwagę na strategię i planowanie, kreatywność rozwiązań oraz sposób pomiaru i oceny. Prace do tegorocznej edycji można zgłaszać do 9 grudnia. 

 – SABRE Awards to konkurs, który od lat stanowi punkt odniesienia dla całej branży. Projekty nagradzane przez jury to wybitne realizacje zgłaszane zarówno przez agencje jak i marketerów. W tym roku będę szczególnie ciekawy nadesłanych zgłoszeń, ponieważ wszyscy wiemy jak ostatnie lata, ze względu na pandemię i sytuację geopolityczną, były wymagające, także dla ekspertów od komunikacji – powiedział Paweł Bylicki.

Paweł Bylicki – absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego na specjalizacji Marketing Polityczny i Public Relations. Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Członek International Branding Association (IBA), oraz Rady ds. Kompetencji Sektora Komunikacji Marketingowej pod SKM SAR i IAB Poland. Posiada 17 letnie doświadczenie w PR. Specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej oraz pozycjonowania firm na rynku. W latach 2018-2019 Prezes Zarządu IPRN (International Public Relations Network).

Rafał Czechowski - założyciel i CEO Imago Public Relations, agencji istniejącej od 1998 r. Ekspert z zakresu zarządzania sytuacją kryzysową i strategicznego PR, szkoleniowiec i autor publikacji specjalistycznych z dziedziny komunikowania.

Od lat działa na rzecz branży public relations. Jest członkiem Rady Nadzorczej Stowarzyszenia Agencji PR. W latach 2005-2007 był prezesem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, a później członkiem Rady Nadzorczej PSPR i członkiem Rady Etyki Public Relations, której był współinicjatorem. Jest też członkiem International Public Relations Association.

Absolwent Publicystyki Ekonomicznej i Public Relations na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Studiował też marketing i psychologię na Uniwersytecie w Tilburgu [Holandia].

Dołącz do dyskusji: Paweł Bylicki i Rafał Czechowski w jury SABRE Awards EMEA 2023

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
XXXX
DZIAŁAJCIE PANOWIE
odpowiedź