SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Paweł Fąfara naczelnym “Echa Miasta”

Paweł Fąfara od lutego br. został redaktorem naczelnym bezpłatnego dziennika “Echo Miasta” (Polskapresse). Dotychczasowi naczelni poszczególnych wydań "Echa Miasta" zajmują teraz stanowiska jego zastępców.

Paweł Fąfara naczelnym “Echa Miasta”

- To zmiana formalna, związana z porządkowaniem stanu prawnego. “Echo Miasta” to jeden tytuł - informuje nas Magda Chudzikiewicz, rzecznik prasowa Polskapresse. Podkreśla jednocześnie, że zastępcy Fąfary nadal zarządzają poszczególnymi wydaniami i ich kompetencji się nie zmieniły.

Nastąpiła też zmiana w wydaniu warszawskim "Echa Miasta". Barbara Grzywińska-Doktór, która dotychczas była jego redaktor naczelną przeszła na emeryturę. Redakcją kieruje teraz Tomasz Krzyżak, wcześniej m.in. szef działu stołecznego w "Polsce Metropolii Warszawskiej".

Paweł Fąfara łączy nową funkcję ze stanowiskiem redaktora naczelnego projektu “Polska” oraz członka zarządu Polskapresse.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Paweł Fąfara naczelnym “Echa Miasta”

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gość
POLSKA to spalony projekt, ta prasa umarła, trup!!!
Żaden dom mediowy nie bierze ich pod uwagę. Po co dokładać panie DICKMANN?
Czas zakończyć finansowanie Stanek i FOnfary.

CZAS ZAMKNĄĆ TYTUŁ!

Tyle kasy zmarnowaliście! Tylu fachowców zwolniliście!
A teraz to kompromitacja, warszawskie wydanie do jedynie 2 tyś egz i czysto od reklam.
KONIEC! DO DOMU!!!

Po co się dalej męczyć.
Waldemar

A teraz czas na Echo Miasta
8 8
odpowiedź
User
Czytelnik
No to Polskapresse zagwarantuje sobie tak samo denny poziom jak i wszystkich swoich pseudo - regionalnych tytułów. Obrany kierunek prosta pochyła w dół. "Gratulacje" !
8 8
odpowiedź
User
Warnek
Fąfara to mistrz w kładzeniu tytułów więc spokojnie czekamy na kolejną porażkę
8 8
odpowiedź