SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Paweł Frącz ponownie prezesem Radia Opole

Paweł Frącz wygrał konkurs na stanowisko prezesa Radia Opole i został wybrany na kolejną kadencję. Rada nadzorcza doceniła wizję rozwoju rozgłośni, którą przedstawił kandydat oraz jego dotychczasowe dokonania.

Barbara Kurdej-Szatan Article

Rada nadzorcza uznała, że Frącz modelowo realizował wyznaczone cele i obowiązki. W uzasadnieniu podkreślono, że prezes skutecznie ograniczał koszty działalności spółki, a także zabiegał o zwiększenie jej przychodów.

- Należy przy tym zauważyć, że odbywało się to bez utraty publicznego charakteru (misji) zarządzanej przez niego spółki. Ponadto, Radio Opole pod Jego kierownictwem utrzymało pozycję lidera wśród rozgłośni radiowych w województwie opolskim, a także innych publicznych regionalnych rozgłośni w Polsce - czytamy w uzasadnieniu.

Kandydaturę Pawła Frącza poparli wszyscy członkowie rady nadzorczej. Decyzję organu musi teraz zatwierdzić Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.

Paweł Frącz pełni stanowisko prezesa spółki Polskie Radio Rozgłośnia Regionalna w Opolu od 2011 roku. Wcześniej był członkiem zarządu radia ds. technicznych oraz pracownikiem naukowym Politechniki Opolskiej, na której nadal wykłada.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Paweł Frącz ponownie prezesem Radia Opole

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Radiowiec
Co za ignorancja niby branżowego portalu, przecież Radio Opole nadaje na Opolszczyźnie a nie w Aglomeracji Śląskiej
8 9
odpowiedź