SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Paweł Górecki redaktorem naczelnym „MIT Sloan Management Review”

Paweł Górecki został redaktorem naczelnym kwartalnika i platformy internetowej „MIT Sloan Management Review” (ICAN Institute). Dotychczas pełnił rolę redaktora prowadzącego.

Paweł Górecki Article

„MIT Sloan Management Review Polska” to polska wersja ukazującego się od 1959 roku amerykańskiego tytułu, poświęconego zastosowaniu najnowszych technologii w biznesie i opisującego innowacyjne rozwiązania w tym zakresie. W Polsce pismo ukazuje się od czerwca 2019 roku.

Poprzednio magazyn nie miał redaktora naczelnego, redakcję nadzorował Witold Jankowski, naczelny „Harvard Business Review Polska”.

Od stycznia kwartalnikowi „MIT Sloan Management Review Polska” szefuje Paweł Górecki, związany wcześniej z „Harvard Business Review Polska”. Od czerwca ub.r. współtworzył zarówno pismo, jak i stronę internetową jako redaktor prowadzący. - Moim celem jest ścisła współpraca z marką w celu zapewnienia czytelnikom dostępu do najwyższej jakości treści dotyczących zarządzania i technologii, ale też współtworzenie materiałów mocno osadzonych w polskim kontekście: tekstów przekrojowych czy studiów przypadku wskazujących praktyczne sposoby na skutecznie wykorzystanie technologii w biznesie - skomentował Górecki.

Nowy redaktor naczelny dodaje też, że liczy na pozyskiwanie nowych czytelników. - „MIT Sloan Management Review Polska" traktujemy jako platformę, która ma pomagać polskim firmom w transformacji cyfrowej, tak by proces ten był jak najbardziej efektywny - dodaje Paweł Górecki.

Magazyn do tej pory miał tylko redaktora prowadzącego. Nadzorował Witold Jankowski, naczelny Harvard Business Review Polska.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie

Paweł Górecki ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy dziennikarskiej. Pisał między innymi o nowych technologiach informacyjnych, nauce, biznesie i zarządzaniu. Zanim rozpoczął pracę w „MIT Sloan Management Review Polska”, przez cztery lata był redaktorem polskiej edycji Harvard Business Review Polska. Wcześniej pracował w „Gazecie Wyborczej”, tygodniku „Newsweek Polska”, „Wprost” i „Rzeczpospolitej”. Pisuje regularnie do kwartalnika „Przekrój”.

„MIT Sloan Management Review Polska” to nie tylko kwartalnik i serwis internetowy, ale także newslettery zawierające eksperckie treści, szkolenia i konferencje oraz społeczność prenumeratorów tytułu.

Kwartalnik można kupić w sprzedaży regularnej i w prenumeracie. Cena prenumeraty zależy od wybranego pakietu. Za 499 zł (Pakiet Basic) użytkownik otrzymuje newsletter, nielimitowany dostęp do treści online, eksperckie materiały i dostęp do podcastów. Za 699 zł (Pakiet Advanced) otrzymujemy ponadto cztery papierowe wydania pisma, zaś w cenie 949 zł (Pakiet Executive) - dodatkowo członkostwo w społeczności Digital Executive.

Wydawca nie ujawnia nakładu pisma.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Paweł Górecki redaktorem naczelnym „MIT Sloan Management Review”

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
lola
a cóż to się stało z adrianną ? nie sprawdziła się pani call center ? Oj jaka szkoda
3 2
odpowiedź