SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Paweł Jamroz i Piotr Niczyporuk kandydatami do rady nadzorczej Radia Białystok

Paweł Jamroz i Piotr Niczyporuk znaleźli się w trzecim etapie konkursu na członka rady nadzorczej Polskiego Radia Białystok.

Article

Obaj kandydaci do rady nadzorczej rozgłośni we wtorek 15 grudnia br. zostaną przesłuchani przez członków Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Rozmowy kwalifikacyjne z ich udziałem będą otwarte dla mediów.

Krajowa Rada będzie oceniała kompetencje kandydatów uwzględniając m.in. ich doświadczenie zawodowe w dziedzinie prawa, finansów, kultury i mediów, wykształcenie oraz uprawnienia zawodowe w tych dziedzinach, a także przebieg dotychczasowej kariery zawodowej pod kątem umiejętności wymaganych do realizacji zadań mediów publicznych.

Paweł Jamroz jest doktorem nauk ekonomicznych, pracownikiem naukowo-dydaktycznym Uniwersytetu w Białymstoku. Z kolei Piotr Niczyporuk jest profesorem nauk prawnych, radcą prawnym i nauczycielem akademickim na Uniwersytecie w Białymstoku.

Konkurs na członka rady nadzorczej Radia Białystok został ogłoszony w listopadzie br. po tym jak KRRiT podjęła uchwałę o odwołaniu ze składu tego organu Joanny Salachny.

W składzie rady nadzorczej Rada Białystok są obecnie Maria Niedźwiecka, Monika Anna Wróblewska, Mariola Skłodowska-Hończar, Piotr Konrad Fiedorczyk i Robert Ciborowski.

Z danych Radio Track wynika, że średni udział Radia Białystok w Białymstoku w okresie od maja do października br. wyniósł 7,6 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Paweł Jamroz i Piotr Niczyporuk kandydatami do rady nadzorczej Radia Białystok

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
radioodbiornik
i obaj mają kompetencje radiowca....
8 8
odpowiedź