SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Paweł Ryniewicz dyrektorem sprzedaży i marketingu w ABC Data, Maciej Jarmiński dyrektorem działu mobile

Paweł Ryniewicz objął stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu działu Value+ w firmie ABC Data, a Maciej Jarmiński został dyrektorem działu mobile. Robert Góralczyk został natomiast nowym dyrektorem handlowym.

Od lewej Paweł Ryniewicz, Radosław Góralczyk, Artur Rzysko, Wojciech Mayer, Maciej Jarmiński Article

Do obowiązków Ryniewicza należy rozwój programu edukacji partnerów oraz klientów końcowych w tym obszarze. Paweł Ryniewicz w ABC Data pracuje od kwietnia br. Wcześniej sprawował funkcję managera regionalnego na Europę Środkową w Logitech.

Nowym dyrektorem handlowym został Radosław Góralczyk, który odpowiada za rozwój sprzedaży do małych i średnich partnerów, klientów e-commerce, klientów korporacyjnych oraz sieci detalicznych. Z firmą związany jest od 9 lat, poprzednio pełnił funkcję menadżera sprzedaży.

Maciej Jarmiński do ABC Data przeszedł z firmy Action, w której pracował przez 5 lat na stanowisku dyrektora działu obsługi rynku telekomunikacyjnego. Do jego obowiązków należy konsolidacja dystrybucji marek GSM i wejście we współpracę z producentami w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Zajmie się również wsparciem marek GSM na rynku polskim, obsługą klientów z sektora telekomunikacyjnego oraz rozwojem grup i linii produktowych z kategorii internetu rzeczy.

Rozwojem sprzedaży produktów z kategorii RTV i AGD zajmie się Artur Rzysko, który wcześniej pracował w Media Expert. Do jego obowiązków należy stworzenie siatki sklepów partnerskich z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, poszerzenie portfolio produktów oraz listy firm partnerskich wśród dostawców oraz odbiorców.

Wojciech Mayer pokieruje działem sprzedaży projektowej z zespołem key account managerów. W ABC Data odpowiada za budowanie, wdrażanie i realizację strategii sprzedaży projektowej skierowanej do największych partnerów. Mayer z branżą IT związany jest od 2007 roku. Wcześniej pracował m.in. dla firmy Komputronik oraz Komputronik Biznes.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Paweł Ryniewicz dyrektorem sprzedaży i marketingu w ABC Data, Maciej Jarmiński dyrektorem działu mobile

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
duzu
Nieźle jak w media expert pracował tzn. ze gość z potężnym doświadczeniem.
8 8
odpowiedź
User
maestro
Ciekawe czy był wtedy kiedy wypuścili reklamę z Lisowską :D
8 8
odpowiedź