SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Paweł Stano prezesem grupy LTTM, Krystian Botko żegna się z firmą

Paweł Stano objął stanowisko prezesa - zajmującej się influencer marketingiem - grupy LTTM (należącej do holdingu Mediacap). Zastąpił Krystiana Botko, który ustąpił z pełnienia dotychczasowej funkcji po zakończeniu integracji spółek TalentMedia, LifeTube i Gamellon w ramach grupy LTTM. Botko do połowy 2021 roku będzie w zarządzie grupy.

Paweł Stano i Krystian BotkoArticle

Paweł Stano jako CEO LTTM będzie zarządzał całą grupą, w skład której wchodzą sieć partnerska LifeTube, agencja TalentMedia oraz agencja gaming marketingu Gameset. Stano od 2016 roku pełnił funkcję prezesa LifeTube, a po ubiegłorocznym połączeniu sieci partnerskiej z agencją TalentMedia i powstaniu LTTM - został wiceprezesem grupy.

Dotychczasowy prezes grupy LTTM Krystian Botko jako członek jej zarządu będzie odpowiadał za koordynację kluczowych dla spółki projektów, kierując rozwojem agencji TalentMedia. W tej roli pozostanie do czerwca 2021 roku.

- 6 ostatnich lat spędzonych najpierw jako założyciel TalentMedia, później prezes i współwłaściciel  LTTM  to był wspaniały czas. Dzięki zaangażowaniu wielu fantastycznych ludzi udało się stworzyć i rozwinąć coś wielkiego. Zbudowaliśmy lidera  influencer i gaming marketingu oraz wprowadziliśmy LTTM na wspaniałą ścieżkę wzrostu. Teraz przekazuję pałeczkę zarządzania tym już bardzo dużym, rozpędzonym organizmem najlepszemu specjaliście od zarządzania w tej branży jakiego znam - Pawłowi Stano - komentuje Krystian Botko.

W środę podczas zgromadzenia wspólników do zarządu LTTM  powołano na kolejną, trzyletnią kadencję Lidiję Vukić.

W pierwszej połowie września zapowiedziano, że z zarządu grupy LTTM z końcem tego roku odejdzie Piotr Łuczak, odpowiedzialny za zarządzanie TalentMedia.

Zwolnienia w LTTM, koniec Mellon Media

W związku ze spowolnieniem gospodarczym wywołanym przez epidemię koronawirusa w LTTM zmniejszono zatrudnienie o ok. 9 proc. - Zmiany objęły kilkanaście osób z różnych działów i na różnych stanowiskach. W niektórych przypadkach dokonaliśmy przesunięć pomiędzy działami lub ograniczyliśmy zakres współpracy na czas kryzysu. Niestety, w kilku zmuszeni byliśmy rozwiązać umowy - przekazał portalowi Wirtualnemedia.pl Paweł Stano.

Firma zaznaczyła, że zaczęła też renegocjacje stawek z dostawcami usług.

W lipcu LTTM zamknęła spółkę Mellon Media zajmującą się produkcją autorskich treści na YouTube’a. - Kryzysowa sytuacja, wynikająca bezpośrednio z pandemii Covid-19, niestety negatywnie wpłynęła na rozwój innowacji, wymagających pokaźnych nakładów finansowych - uzasadnił Krystian Botko.

W drugim kwartale br. holding Mediacap (oprócz LTTM należą do niego Grupa S/F i IQS) zanotował spadek przychodów sprzedażowych o 22,9 proc. do 23,8 mln zł oraz zysku netto z 1,33 mln zł do 757 tys. zł. - Mamy poczucie, że najgorszy impakt Covid 19 jest już za nami a równocześnie część wniosków z tej nieprzewidzianej sytuacji pomoże nam w rozwoju na przyszłość - skomentował zarząd firmy.

Dołącz do dyskusji: Paweł Stano prezesem grupy LTTM, Krystian Botko żegna się z firmą

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
User
Jeszcze o Brand24 dziś nie było newsa...
odpowiedź
User
Żółty dolar
Przejęty pożarł przejmującego, co będzie dalej?
odpowiedź
User
Marcin
Brawo Paweł!
odpowiedź