SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

PC Format umacnia pozycję lidera

Bez zmian na rynku prasy komputerowej. PC Format i długo, długo nic.

PC Format (Bauer) w lutym 2007 miał sprzedaż ogółem na poziomie 147 681 egz. (16 394 egz. w analogicznym okresie 2006 roku) – wynika z danych ZKDP. Przypomnijmy, że PC Format od marca ur. zmienił swoją formułę.

Na drugim miejscu na rynku prasy komputerowej uplasował się 'Komputer Świat (dwutygodnik)' (Axel Springer Polska) - 104 009 sprzedanych egz. Na podium znalazł się też magazyn o grach komputerowych "CD Action" (Bauer) - 84 905 egz.

luty

20072006
ZKDPSprzedaż ogólem
PC Format 14768116394
Komputer Świat (dwutygodnik)104009110364
CD Action8490597942
Click6286569307
Chip6081953925
PC World Komputer6032049895
Komputer Świat Gry4367538728
Play2533341125

Porównując dane "miesiąc do miesiąca" największy spadek odnotował "PC Format".

2007

lutystyczeń
ZKDPSprzedaż ogólem
PC Format 147681169575
Komputer Świat (dwutygodnik)104009102842
CD Action8490586456
Click6286566147
Chip6081957129
PC World Komputer6032058121
Komputer Świat Gry4367529267
Play2533327393


Podobne informacje - lutowe dane ZKDP:

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: PC Format umacnia pozycję lidera

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl