SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Pepco zmienia logo i wygląd sklepów oraz rozszerza ofertę

Sieć dyskontów z odzieżą i akcesoriami do domu Pepco wprowadza nowy koncept wizualny oraz aranżację swoich sklepów, a także rozszerza ofertę produktową. Pierwsze polskie lokalizacje Pepco w zupełnie nowej odsłonie zostały w ramach testu otwarte już we Wrocławiu.

Article

Zmiany w Pepco to projekt poprzedzony szczegółowymi analizami potrzeb klientów, zarówno tych dokonujących zakupów w sklepach sieci, jak i osób nimi zainteresowanych.  Nowe sklepy odwiedzić można już we Wrocławiu, natomiast po zakończeniu fazy testowej wybrane zmiany sukcesywnie będą też wprowadzane w kolejnych lokalizacjach.

Pepco odnawia swoje sklepy

- W naszych wrocławskich sklepach przeprowadziliśmy duże remonty i skumulowaliśmy wszystkie możliwe zmiany. Między innymi zmieniliśmy layout powierzchni, wprowadziliśmy jeszcze łatwiejszą nawigację, oraz zwiększyliśmy przestrzeń ekspozycyjną, rozszerzając równocześnie samą ofertę produktową. Projekt jest niezwykły z powodu samej jego realizacji – w przeciągu kilku tygodni zmieniliśmy 16 sklepów bez ich zamykania i wprowadziliśmy za jednym zamachem wszelkie zmiany, jakie chcieliśmy testować – skomentował Piotr Korek, europejski dyrektor ds. inwestycji i ekspansji Pepco.

Wszystkie wrocławskie sklepy mają nowe meble, komunikację i layout pozwalające na jeszcze bardziej intuicyjne i komfortowe zakupy.

W strefie przykasowej wprowadzony został układ mebli z drobnymi produktami, który może pomóc sfinalizować zakupy osobom oczekującym w kolejce. Wykorzystane zostały również wolne przestrzenie, na przykład na słupach, gdzie zamontowano półki oraz panele ścienne do ekspozycji drobnych akcesoriów.

W ramach zmian wprowadzone zostały również nowe koszyki i odzież pracownicza oraz zmodernizowano sklepowe zaplecza. Pokoje socjalne zostały przearanżowane, nowocześnie umeblowane i wyposażone, dzięki czemu pracownicy mogą spędzać przerwy oraz odbywać zebrania w jeszcze bardziej komfortowych warunkach.

Nowe logo Pepco widoczne już na szyldach

Sklepy wrocławskie przeszły również rebranding. Wprowadzone zostały tu liczne zmiany wizualne, które można zauważyć już na samym wejściu, w witrynie sklepowej, w nawigacji, komunikacji cen i kategorii produktowych.

Nowy format sklepów został na wiosnę wprowadzony w 16 wrocławskich sklepach sieci. Część rozwiązań tego projektu jest już wprowadzana w każdym nowo otwieranym Pepco, inne nadal są testowane i konsultowane z klientami. Ich wyniki zdecydują o terminie i formie dalszego wdrażania w pozostałych lokalizacjach.

Równocześnie sieć w dalszym ciągu  prowadzi dynamiczną ekspansję w całej Europie – planuje między innymi otwarcia swoich pierwszych sklepów w Niemczech i Grecji.

Dołącz do dyskusji: Pepco zmienia logo i wygląd sklepów oraz rozszerza ofertę

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
hehe
pepco niech swoje mudzynki z plakatów i reklam emituje u macierzy w chinach.
odpowiedź
User
glar
Dla przyjemności klientów na terenie sklepu rozpylamy zapach luksusu z oudor le orient cotanier
odpowiedź
User
Rzułty papaj
idą w stronę czcionki logo pepsi
odpowiedź