SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Pięć nowych osób w Peppermint powered by Quad

Pięć osób dołączyło do działów kreacji, strategii i client service Peppermint powered by Quad. Są to Marta Rydzyńska, Joanna Duda-Wójcicka, Dominik Cymer, Łukasz Gujski i Jan Zagrodzki.

Marta Rydzyńska, Joanna Duda-Wójcicka, Dominik Cymer, Łukasz Gujski i Jan ZagrodzkiArticle

Zespołem client service od początku roku kieruje Jan Zagrodzki, client service director. To nowe stanowisko w strukturze agencji. Będzie odpowiedzialny za zespół obsługujący klientów agencji oraz new business.

Zagrodzki to doświadczony project manager i lider zespołów w działach obsługi klienta. Pracował w domu mediowych oraz agencjach strategiczno-kreatywnych, ostatnio dla Isobar. Zarządzał strategią i komunikacją klientów w kanałach ATL, BTL, digital, social media, e-commerce, CRM. Dostarczał usługi w zakresie automatyzacji i performance marketingu oraz rozwiązania niestandardowe. Posiada wykształcenie ekonomiczne i marketingowe. Tworzył komunikację dla marek takich jak T-Mobile, Skoda, Provident, Carlsberg, Eurozet, Generali, Philips, Adidas, P&G, GSK, Sony.

Joanna Duda-Wójcicka w dziale obsługi klienta, Dominik Cymer - kreacji

Do zespołu obsługi klienta dołączyła Joanna Duda-Wójcicka jako account manager. Ma kilkanaście lat doświadczenia w reklamie i marketingu. Doświadczenie zdobywała m.in. w Publicis i JWT Warsaw. Zajmowała się komunikacją ATL, BTL i brandingiem. Oprócz pracy w agencji prowadzi szkolenia z kompetencji miękkich – jak autoprezentacja i radzenie sobie ze stresem – oraz wykłada psychologię w reklamie. Realizowała projekty dla marek takich jak Makro Cash and Carry, L’Oreal, Ghelamco, Mazda, Nokia, Nestle, Glaxo Smith Kline, Renault, Rzeczpospolita.

Dział kreacji wzmocnił Dominik Cymer, który stworzył nowy team kreatywny z Michałem Adamczykiem.

Dominik Cymer pracuje jako grafik kreatywny, projektant i ilustrator. Jest także kuratorem wystaw, projektów i instalacji artystycznych oraz reżyserem i motion designerem. Tworzył projekty ATL, BTL, digital, brandingowe i contentowe. Wśród wielu marek i firm, dla jakich pracował, znajdują się Adidas, Allegro, MTV Polska, Comedy Central, ING, Instytut Adama Mickiewicza, Komisja Europejska, Kompania Piwowarska, Lexus, Lotto, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Muzeum Warszawy, Centrum Nauki Kopernik, Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, Teatr Narodowy, Tic-Tac Ferrero, Bęc Zmiana, Caritas Wien, Greenpeace Polska.

Łukasz Gujski dziale strategii, Marta Rydzyńska performance marketingu

Do działu strategii powrócił Łukasz Gujski, który z Peppermint był związany w latach 2007-2008 jako strategy manager, a także w latach 2010-2017 jako Strategy Director. Gujski objął stanowisko senior strategy plannera.

Gujski doświadczenie zdobywał pracując w agencjach takich jak DDB, CPC Brand Consultants, Isobar czy Cheil. Pracował również po stronie klienta w Wirtualnej Polsce. Psycholog z wykształcenia. Tworzy strategie kampanii ATL, BTL, digital, social media i content. Działa w obszarze budowania marki i komunikacji z potencjalnymi klientami, użytkownikami i ambasadorami marki. jako strategy manager, a następnie strategy director, pomógł Peppermint w latach 2007-2008 oraz 2010-2017 pozyskać klientów takich jak Hoop Cola, BZWBK, Kupiec, Sygnity, Zortrax, Bonduelle, Sodexo, Kancelaria Premiera, Narodowy Instytut Audiowizualny.

Agencja planuje wzmacniać kompetencje z zakresu performance marketingu, które rozwijać będzie Marta Rydzyńska. Na stanowisku digital marketing managera odpowiadała za projekty klientów oraz koordynację działań wewnętrznych agencji.

Marta Rydzyńska ma siedem lat doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu wiodących strategii marketingu cyfrowego i handlu elektronicznego w wielu branżach, na rynkach B2B i B2C. Przez ostatnie 5 lat skupiała się na sektorze nowych technologii i sztuki. W agencjach reklamowych pracuje od 12 lat. Uruchamiała dochodowe kampanie międzyplatformowe, których celem było zwiększanie świadomości marek, lojalności klientów i generowanie przychodów. Posiada też wiele lat doświadczenia w zakresie zarządzania budżetami oraz współpracy z klientami i partnerami.

Dołącz do dyskusji: Pięć nowych osób w Peppermint powered by Quad

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Leszek
Jeśli podpis pod zdjęciem jest prawidłowy, to Marcie Rydzyńskiej ktoś cięzko spartolił operację zmiany płci
odpowiedź