SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Pepsi oddaje swoje przestrzenie reklamowe młodemu pokoleniu

Marka Pepsi, w ramach swojej najnowszej kampanii Pepsi Space, postanawia oddać przestrzenie reklamowe młodym. Ambasadorem kampanii jest raper Bedoes 2115.

Article

Pepsi, marka będąca częścią portfolio firmy PepsiCo, startuje z kampanią Pepsi Space. W jej ramach marka oddaje swoje liczne przestrzenie reklamowe w ręce Gen Z, tworząc w ten sposób swoistą platformę do prezentacji ich kreatywności szerokiej grupie odbiorców poprzez różne nośniki reklamowe, takie jak outdoor czy reklama online. To okazja dla młodych, którzy chcą podzielić się swoją twórczością z szeroką publicznością.

- W kampanii Pepsi Space oddajemy głos młodym. Chcemy wesprzeć ich w szukaniu swoich dróg do wyrażania się, ekspresji, jak również rozwijania kreatywności. Po prostu dodać im sił i wiary w swoje możliwości. Pepsi Space to także kampania skupiona przede wszystkim na społeczności - młodej, wielowymiarowej Generacji Z - mówi Julia Łysio, senior brand manager marki Pepsi.

Ambasadorami i mentorami kampanii są przedstawiciele głosu młodego pokolenia: Bedoes2115, Nowciax oraz Nita.

- Stworzenie własnej puszki Pepsi czy kreatywne działania nad śmiesznym spotem to była dla mnie super możliwość, ale w tej całej kampanii najlepsze jest to, że tworzymy ją razem z ludźmi, że ich rzeczy będą pojawiać się na mieście i że to jest naprawdę, a nie tylko w reklamie - mówi Bedoes 2115.

Co zrobić, by wziąć udział w akcji?

Młodzi, chcący wziąć udział w konkursie, mogą przesyłać swoje prace w 5 kategoriach: wideo, foto, print, audio, text, oddające ideę hasła "Wyraź swoją unikalną perspektywę – pokaż nam co tworzysz". Zgłoszenia zostaną ocenione pod kątem kreatywności, oryginalności oraz stylu. Najciekawsze prace zostaną wybrane przez ambasadorów oraz komisję konkursową, a nagrodą będzie ich publikacja na przestrzeniach reklamowych wykupionych przez Pepsi.

Konkurs Pepsi Space trwa do 16 lipca br.

Autorem koncepcji kampanii jest Feeders Agency, za zakup mediów odpowiada agencja mediowa Zenith, z kolei działania PR koordynuje agencja Lepont.

 

Dołącz do dyskusji: Pepsi oddaje swoje przestrzenie reklamowe młodemu pokoleniu

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Teleman
Spoko Bedopies facet z poważną nadwagą reklamuje Pepsi, to jest cyrkus.
odpowiedź