SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

PGE w kampanii zachęca do mądrego korzystania z energii

PGE Polska Grupa Energetyczna w najnowszej kampanii "Mądrze korzystaj z energii" promuje efektywny sposób korzystania z energii elektrycznej. Zwraca też uwagę na to, ile kilowatogodzin (kWh) zużywają najbardziej popularne sprzęty w gospodarstwie domowym.

- Mądre korzystanie z dobra jakim jest energia elektryczna powinno nam towarzyszyć każdego dnia. Szczególnie teraz, gdy wojna wywołana przez Putina na Ukrainie zachwiała sytuacją geopolityczną i wywołała światowy kryzys energetyczny. Każdy z nas, zmieniając swoje nawyki może mądrze korzystać z energii elektrycznej i ograniczyć jej zużycie a tym samym, zmniejszyć swoje rachunki - mówi Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

Wraz z rozpoczęciem kampanii uruchomiona została strona internetowa madrze-korzystaj.pl, na której każdy użytkownik, korzystając ze specjalnie przygotowanego kalkulatora może policzyć zużycie i koszty energii dla poszczególnych urządzeń wykorzystywanych w gospodarstwie domowym.

Kampania została oparta na formacie kreatywnym marki PGE, w którym głównym bohaterem są zwierzęta. W nowym spocie PGE, bohaterem jest Sowa – Mądra Głowa, która przypomina o tym, jak mądrze korzystać z energii, żeby obniżyć swoje rachunki za energię.

Kampania reklamowa jest prowadzona w telewizji, na nośnikach OOH i w mediach społecznościowych. Na potrzeby kampanii został zrealizowany 15 - sekundowy spot. Kampania potrwa do 30 listopada 2022 roku. Za kreację kampanii oraz produkcję spotu odpowiada agencja GoldenSubmarine.

Dołącz do dyskusji: PGE w kampanii zachęca do mądrego korzystania z energii

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Artur
Najlepsze, że w kampanii PGE wykorzystuje wizerunek jednego z najgłupszych ptaków, który nawet wypróżnia się nieświadomie 😀
odpowiedź
User
Gruby_Luk
Po co sprzedawać wagonami jak można drogo sprzedawać na sztuki. Ta podstawowa zasada handlu wkracza również do energetyki. Bo oczywiście przez wojnę putina nagle podrozał węgiel brunatny w polskich złożach którym opalane są polskie elektrownie.
odpowiedź