SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Trzy firmy zajmą się obsługą wideo PGE

Polska Grupa Energetyczna rozstrzygnęła przetarg na produkcję materiałów wideo. Do współpracy wybrała trzy firmy: How How Pietrowski, The Chimney Pot i Wmediawzięci.

PGE rozpoczęła przetarg na produkcję materiałów wideo pod koniec grudnia 2021 roku. Spółka nie podaje liczby i nazw wszystkich jego uczestników.

Podała jedynie nazwy tych, które wybrała do dwuletniej współpracy. Są to: How How Pietrowski, The Chimney Pot i Wmediawzięci.

O wyborze zwycięskich firm zdecydowały: cena (w 60 proc.) i kreatywność w zadaniu przetargowym (40 proc.).

Z wybranymi agencjami PGE zawrze umowę na 2 lata.

Firmy te zajmą się usługami z zakresu produkcji materiałów video na potrzeby promocji wizerunku marki PGE. Przedmiotowymi zleceniami realizowanymi w ramach umowy ramowej będą materiały video o różnych długościach emitowane w mediach społecznościowych, w internecie, podczas eventów i/lub w kanałach komunikacji wewnętrznej dla pracowników PGE oraz w telewizji.

Będą one realizować zlecenia z zakresu produkcji spotów video – zarówno do kampanii digital jak i ATL oraz kanałach komunikacji wewnętrznej PGE. Będą to zarówno spoty fabularne, animacje 2D i/lub 3D. Do ich zadań należeć będzie m.in. opracowanie koncepcji wraz ze scenariuszem do realizacji danego materiału, opracowanie założeń produkcyjnych, organizacja planów zdjęciowych, wynajem ekip filmowych/produkcyjnych oraz nadzór nad ich pracą, produkcja video w oparciu o gotowy scenariusz dostarczony przez PGE, przygotowywanie storyboardów przedstawiających pomysł na scenariusz danego filmu, wszelkie prace postprodukcyjne, realizacja wszelkich niezbędnych prac produkcyjnych od koordynacji kwestii preprodukcyjnych, po nadzór oraz realizację produkcji po postprodukcję aż po oddanie finalnych materiałów do emisji.

Firmy te będą ponadto odpowiedzialne za prace z zakresu montażu i obróbki materiałów dostarczonych przez PGE, aktualizacje gotowego materiału zgodnie z zamówieniem PGE itd.odukcja-wideo

Dołącz do dyskusji: Trzy firmy zajmą się obsługą wideo PGE

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl