SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Philips zdobywa dwie nagrody EISA za płaskie telewizory

Telewizory Philipsa plazmowy i ciekłokrystaliczny zyskały uznanie Europejskiego Stowarzyszenia Obrazu i Dźwieku EISA

Koncern Royal Philips Electronics (AEX:PHI;NYSE:PHG) został ponownie nagrodzony za technologię przetwarzania obrazu Pixel Plus, w którą wyposażone są dwa modele płaskich telewizorów wyróżnionych przez Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku (EISA) odpowiednio tytułami: Europejski LCD TV roku 2003-2004 dla modelu 30PF9975 i Europejski Telewizor Plazmowy Roku 2003-2004 dla modelu 42PF9965.

Wyróżnienia te są w kolejności czwartą i piątą nagrodą przyznaną Philipsowi przez Stowarzyszenie EISA za płaskie telewizory. Poprzednie wyróżnienia również w kategorii Płaski Telewizor Roku zostały przyznane w latach 1998, 1999 i 2001. Tegoroczne tytuły to także dowód uznania dla technologii Pixel Plus, za którą nagrodę EISA w 2002 roku otrzymał telewizor kineskopowy 32PW9527.

EISA jest największą organizacją skupiającą dziennikarzy z 50 znaczących magazynów branżowych zajmujących się tematyką audio, wideo, fotografią oraz telefonia komórkową z 20 państw europejskich. Jury co roku wybiera najlepsze wprowadzane obecnie na rynek produkty z rynku elektronicznego oraz fotograficznego.

"To podwójne zwycięstwo Philipsa nie ma precedensu", powiedział Rudy Provoost, wiceprezes i dyrektor zarządzający Royal Philips Electonics i Philips Consumer Electronics Global Sale & Service. "Zdobyte nagrody EISA w obu kategoriach płaskich telewizorów potwierdzają jakość zarówno naszych produktów, jak i technologii Pixel Plus".

Uzasadniając wybór telewizora 42PF9965 Pixel Plus (Flat TV) na Europejski Telewizor Plazmowy Roku 2003-2004 - jury EISA podkreśliło, że produkt ten: "...zapewnia najbardziej precyzyjny i wierny obraz ze wszystkich telewizorów plazmowych dostępnych obecnie na rynku. Dzięki wyjątkowo dobremu odzwierciedlaniu kolorów i opracowanej przez Philipsa zaawansowanej technologii poprawiania obrazu Pixel Plus, to idealny wybór do wielkoekranowego wyświetlania filmów DVD." Podobnie brzmiał werdykt Stowarzyszenia EISA dotyczący telewizora LCD 30PF9975 Pixel Plus - Europejskiego Telewizora LCD Roku 2003-2004 - "Dzięki wbudowanemu tunerowi, technice progresywnego skanowania, łączom komputerowym oraz technologii Pixel Plus, Crystal Clear i Digital Natural Motion sprawiają, że jest to doskonały telewizor LCD."
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Philips zdobywa dwie nagrody EISA za płaskie telewizory

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl