SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Pięć agencji chce promować polską gospodarkę

Pięć ofert wpłynęło w odpowiedzi na przetarg Ministerstwa Rozwoju i Technologii dotyczący ogólnopolskiej kampanii promującej polską gospodarkę w internecie - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Budżet to 900 tys. zł. 

Article

Przetarg Ministerstwa Rozwoju i Technologii dotyczy przygotowania spójnej koncepcji i strategii oraz realizacji ogólnopolskiej kampanii informacyjno-promocyjnej w internecie (w tym w social mediach), poświęconej promocji polskiej gospodarki.

Oferty w nim złożyło 5 agencji: Novitzky (z ceną 842,6 tys. zł), Euvic Media z Fabryką Komunikacji Społecznej (890 tys. zł0, agencja reklamowa dsk (701,1 tys. zł), Fabryka Marketingu (676,5 tys. zł) i 38PR Content&Communication (833,1 tys. zł).

O wyborze zwycięskiej agencji zdecydują: dobór narzędzi i kanałów komunikacji (waga: 40) i koncepcja kreatywna (waga: 20). Kampania potrwa 8 tygodni i ma zakończyć się nie później niż 26 listopada br. Projekt finansowany jest z funduszy europejskich. 

Zaplanowana przez resort rozwoju kampania informacyjno-promocyjna jest elementem działań promocyjnych realizowanych w ramach projektu, za który odpowiada MRiT. Realizacja projektu “Brand” dobiega końca, stąd poprzez kampanię MRiT chce poinformować odbiorców kampanii o korzyściach, jakie realizacja projektu przyniosła Polsce, polskiej gospodarce i polskim przedsiębiorcom na arenie międzynarodowej, a także umacniać w Polsce świadomość Marki Polskiej Gospodarki.

Dołącz do dyskusji: Pięć agencji chce promować polską gospodarkę

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl