SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Pięć nowych osób w zespole menedżerskim MLP Group

Do firmy MLP Group dołączyli: Katarzyna Misztal, Paweł Reszczyński, Zuzanna Pukaluk, Mateusz Sobczak oraz Szymon Grochowski. Nowe osoby będą odpowiadać m.in. za pozyskiwanie i przygotowanie gruntów pod nowe projekty, nadzór nad budową i realizacją procesów inwestycyjnych oraz za komercjalizację powierzchni i współpracę z najemcami.

Od lewej: Mateusz Sobczak, Zuzanna Pukaluk, Paweł Reszczyński, Katarzyna Misztal, Szymon Grochowski Od lewej: Mateusz Sobczak, Zuzanna Pukaluk, Paweł Reszczyński, Katarzyna Misztal, Szymon Grochowski

Katarzyna Misztal będzie pełniła funkcję leasing managera. W MLP Group będzie odpowiadać za najem powierzchni w inwestycjach realizowanych w Polsce Centralnej. Posiada kilkuletnie doświadczenie w najmie powierzchni komercyjnych. Poprzednio związana była z Cushman & Wakefield, gdzie zajmowała stanowisko negocjatora w dziale powierzchni przemysłowych i logistycznych. Odpowiedzialna była za doradztwo w procesie wynajmu powierzchni magazynowych i produkcyjnych, poszukiwanie i utrzymywanie kontaktów z nowymi klientami, najemcami oraz deweloperami w regionie Polski Centralnej.

Paweł Reszczyński został powołany na stanowisko senior land acquisition manager. W MLP Group będzie zajmował się pozyskiwaniem i przygotowaniem gruntów pod nowe projekty. Jest ekspertem w zakresie nieruchomości z 8-letnim doświadczeniem w sektorze infrastruktury i przemysłu. Ostatnio związany był z Panattoni Europe, gdzie specjalizował się m.in. w pozyskiwaniu gruntów pod budowę parków logistycznych, badaniu i analizowaniu potencjalnych lokalizacji pod magazyny, przeprowadzaniu prawnych badań due diligence czy uzyskiwaniu stosownych pozwoleń na realizację inwestycji. 

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Zuzanna Pukaluk zajęła stanowisko project manager. Jest inżynierem budownictwa i absolwentką Politechniki Warszawskiej. W MLP Group odpowiada za realizację procesu inwestycyjnego od fazy koncepcji po przekazanie obiektu do użytkowania. Jest specjalistą ds. zarządzania projektami z 8-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości komercyjnych. Doświadczenie zdobywała m.in. w firmie Panattoni Europe. 

Mateusz Sobczak objął funkcję project managera. Jest inżynierem budownictwa. Ukończył Politechnikę Wrocławską. Odpowiada za realizację procesu inwestycyjnego od fazy koncepcji po przekazanie obiektu do użytkowania. Posiada ponad 13-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami, pracując dotychczas zarówno po stronie Generalnego Wykonawcy, Inwestora oraz Dewelopera. Wcześniej współpracował m.in. z firmą 7R S.A. 

Szymon Grochowski będzie pełnił funkcję land acquisition manager i będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie gruntów. Jest absolwentem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na kierunku Gospodarka Przestrzenna. Ukończył również studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Zarządzanie Projektami. Posiada 8 letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów inwestycyjnych oraz nabywania gruntów. Ostatnio związany był z Panattoni Europe, gdzie odpowiadał m.in. za prowadzenie procesu inwestycyjnego i wyszukiwanie nieruchomości przemysłowych pod centra logistyczne i magazyny. Wcześniej jako specjalista ds. ekspansji w Dino Polska S.A. zajmował się m.in. uzyskiwaniem pozwoleń administracyjnych oraz wyszukiwaniem i nabywaniem nieruchomości komercyjnych.

MLP Group obecnie działa w czterech krajach w Polsce, Niemczech, Austrii i Rumunii. 

Dołącz do dyskusji: Pięć nowych osób w zespole menedżerskim MLP Group

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl