SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Piękno & Pasje” konkurencją dla “Sielskiego Życia”

Polskie Wydawnictwo Rolnicze wprowadziło właśnie na rynek nowy dwumiesięcznik “Piękno & Pasje”, kierowany do osób zainteresowanych życiem poza miastem. Pismo konkurować będzie z wydawanym przez Burdę “Sielskim Życiem”.

„Piękno & Pasje” konkurencją dla “Sielskiego Życia”

W magazynie „Piękno & Pasje” znaleźć można m.in. teksty dotyczące aranżacji wnętrz, regionalnej kuchni oraz porady dla miłośników ogrodów i sadów. W piśmie publikowane są także reportaże o ciekawych ludziach.

- Na naszych łamach opowiemy Wam o ludzkich losach oraz pokażemy urzekające zakątki i mało znane zabytki. Odkryjemy przed Wami bogactwo przyrody, zwyczaje dzikich zwierząt i piękno otaczającego świata - napisał we wstępniaku zespół redakcyjny i redaktor naczelny Karol Bujoczek, który łączyć będzie kierowanie nowym dwumiesięcznikiem z funkcją naczelnego pisma “Top Agrar Polska”. Zastępcą redaktora naczelnego jest Ewa Krzysztofiak, a redakcja liczy dziewięć osób.

Pierwszy numer “Piękna & Pasji” liczy 140 stron, ukazał się w nakładzie 120 tys. egz. i w cenie 7,90 zł. Magazyn kupić można w sieciach kolporterskich Ruchu, Kolportera, Garmond Press oraz Pol Perfect. Jego wprowadzenie na rynek wspiera kampania reklamowa m.in. w telewizji.

Dwumiesięcznik „Piękno & Pasje” jest wydawany na licencji tytułu „LandLust”, który w Niemczech ma nakład ponad 1 miliona egzemplarzy.

Od 2011 roku na rynku ukazuje się także poświęcony życiu poza miastem dwumiesięcznik “Sielskie Życie” (Grupa Burda).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Piękno & Pasje” konkurencją dla “Sielskiego Życia”

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
lord23
Na rynku jest już mnóstwo takich pism, tego typu. "Sielskie Życie" wyjątkowo piękne, super przepisy i historie ludzi i ich pasji. Szkoda, że nie jest miesięcznikiem :(
Nie wiem czy Piękno&Pasje to konkurencja, bo będzie chyba bardziej rolniczym pismem.
odpowiedź
User
Tess
Lord23- na rynku oprócz "Sielskiego zycia" i "Piękna&Pasji" jest jeszcze tylko jedno pismo o zbliżonej tematyce: " Weranda Country". Przy czym "WC" kładzie większy nacisk na wnętrza, a "Sielskie życie" na ludzi. Jaki bedzie przewodni profil "Piekna i Pasji" tak naprawdę dopiero się okaże. Ale faktycznie szkoda, że żadne z tych pism nie jest miesięcznikiem bo zainteresowanie tematyką jest duże.
odpowiedź
User
pasjonatka
a ja kupiłam jeden egzemplarz Piękno i pasji w Empiku, jest bardzo ciekawy, ładnie wydany i z bogatą tematyką. Poleca nawet Beata Tyszkiewicz:-) Nie zauważyłam żeby miał coś wspólnego z rolnikami, wręcz przeciwnie. Sielskie też czytam, nie jest złe, kupuję od czasu do czasu, ale Pasje i Piękno może się okazać ciekawsze. Fajnie że jest konkurencja, wpłynie to na jakość obu gazet. Nie słyszałam o Weranda Country, muszę zerknąć z ciekawości.

Swoją drogą fajny pomysł na nowy tytuł Piękno i Pasje - bardzo intrygujący. Mi tam bardziej to Sielskie z wsią się kojarzy:-) sądząć po samym tytule.
odpowiedź