SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Pierwsza zmiana” w VOX FM nadaje z multimedialnego studia w kanale VOX Music TV

Poranne pasmo „Pierwsza zmiana” Radia VOX FM jest realizowane z nowego studia, które zostało wyposażone w kamery, oświetlenie telewizyjne i scenografię. Fragmenty audycji będą emitowane od poniedziałku do piątku w VOX Music TV oraz na YouTube’ie.

Article

- Wykorzystujemy możliwości związane z coraz większą dostępnością technologii video i zmieniającym się sposobem konsumowania mediów. Radio pozostaje oczywiście głównym kanałem dystrybucji dla poranka, ale wsparcie środkami wyrazu używanymi w filmie i telewizji może stanowić atrakcyjną dla odbiorcy tego programu wartość dodaną, pozwala też zaistnieć samodzielnie na platformach video - przede wszystkim w naszej telewizji VOX Music TV oraz na kanale Youtube VOX FM - mówi Piotr Rzepka, dyrektor programowy Radia VOX FM i VOX Music TV.

W multimedialnym studiu kamery skierowane zostały na prowadzących program Magdę Gawlik, Norberta Bieńkowskiego i Konrada Piwowarskiego. Widzowie będą obserwować, jak realizowana jest „Pierwsza zmiana”, a także obejrzą rozmowy z zaproszonymi gośćmi.

Najciekawsze fragmenty z programu dostępne będą codziennie od poniedziałku do piątku od godz. 20.00 na kanale youtubowym radia. W soboty od 9.00 użytkownicy zobaczą zestawienie najlepszych momentów z całego tygodnia. Fragmenty „Pierwszej zmiany” będą także emitowane w kanale telewizyjnym VOX Music TV w każdą sobotę o godz. 12.30.

Z danych Radio Track wynika, że w okresie od listopada ub.r. do stycznia br. udział VOX FM w rynku radiowym wyniósł 4,2 proc.

 

Dołącz do dyskusji: „Pierwsza zmiana” w VOX FM nadaje z multimedialnego studia w kanale VOX Music TV

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ZUZA
Norbert KOCHAM CIĘ!
23 10
odpowiedź
User
Szymon
Wstyd słuchać.
16 18
odpowiedź
User
Drake
Fajnie to wyglada
18 8
odpowiedź