SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Pies Rurek edukuje o tym, że gaz ziemny jest pewny i bezpieczny (wideo)

Polska Spółka Gazownictwa i Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza rozpoczęły kampanię informującą o korzyściach i potencjalnych zagrożeniach, związanych z użyciem gazu ziemnego. Bohaterem akcji pod hasłem „Gaz ziemny-pewnie i bezpiecznie” jest Pies Rurek.

Article

Głównym celem kampanii pod hasłem "Gaz Ziemny - Pewnie i bezpiecznie" jest rozpowszechnianie wiedzy na temat gazu ziemnego oraz uświadamianie, jak odpowiedzialnie korzystać z urządzeń domowych zasilanych tym paliwem, a także jakie są potencjalne zagrożenia, spowodowane niewłaściwym użyciem urządzeń domowych czy nielegalnym poborem gazu.

Wiodącym elementem kampanii jest strona internetowa gazpewnieibezpiecznie.pl, zawierająca mi.in. videoblog z rozmowami z ekspertami i gośćmi, ciekawostki, informacje obalające popularne mity związane z gazem, gry interaktywne, scenariusze lekcji, animacje dla dzieci z udziałem maskotki kampanii, którą jest pies Rurek.

Akcja jest skierowana do wszystkich, którzy mają styczność z gazem ziemnym: dzieci, młodzieży, osób dorosłych i starszych. Kampania ma wyjaśniać jak obchodzić się z gazem, aby było to bezpieczne.

Na wybranych kanałach Telewizji Polskiej emitowane są spoty akcji. Do końca br. zaplanowano również cykl zajęć edukacyjnych w przedszkolach i szkołach.

PSG to największy dostawca gazu w kraju. Obsługuje około 6,5 mln odbiorców. Spółka jest kluczową firmą w Grupie PGNiG.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Pies Rurek edukuje o tym, że gaz ziemny jest pewny i bezpieczny (wideo)

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
K.D.
Rurku, ale nie zapomnij łap wytrzeć, żebyś mi stołu nie upier... xD
12 8
odpowiedź
User
Kd
Rurku kto odpowiada...
9 8
odpowiedź