SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Piotr Alicki wiceprezesem zarządu PKO Banku Polskiego

Rada Nadzorcza PKO Banku Polskiego powołała Piotra Alickiego na stanowisko wiceprezesa odpowiedzialnego za obszar informatyki i usług. Obejmie on obowiązki od 2 listopada 2010 r.

Od 2006 r. Piotr Alicki jest dyrektorem Pionu Informatyki w Banku Pekao SA. Zajmował się realizacją fuzji informatycznej czterech banków (Pekao SA, PBKS SA, BDK SA, PBG SA), wdrażał zintegrowany system informatyczny w Pekao SA, jak również odpowiadał za obszar analiz biznesowych IT w tym banku. Zarządzał także integracją informatyczną i migracją z systemów BPH SA do systemów Pekao SA. Uczestniczył w pracach zespołu odpowiedzialnego za przygotowanie procesu integracji.

W latach 1999-2001 Piotr Alicki brał udział w pracach Związku Banków Polskich w następujących organach: Komitet Sterujący ds. Rozwoju Infrastruktury Bankowej, Komitet ds. Systemu Płatniczego, Komisja Problemowa ds. Bankowości i Bankowych Usług Finansowych, Rada Bankowości Elektronicznej.

Od 2002 r. reprezentuje Bank Pekao SA w Radzie ds. Systemu Płatniczego, działającej przy Narodowym Banku Polskim. Od 2000 r. jest członkiem Rady Nadzorczej Krajowej Izby Rozliczeniowej SA, a od 2005 r. jej przewodniczącym. Zasiada w Radach Nadzorczych Centrum Kart SA i Centralnego Domu Maklerskiego Pekao SA.

Dołącz do dyskusji: Piotr Alicki wiceprezesem zarządu PKO Banku Polskiego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl