SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Piotr Królikowski: z PTE Nordea na członka zarządu Provident Polska

Piotr Królikowski obejmie od stycznia stanowisko dyrektora ds. operacyjnych i obsługi klienta oraz członka zarządu Provident Polska. Będzie bezpośrednio odpowiedzialny za pracę pionu operacyjnego oraz departament obsługi klienta.

Article

Piotr Królikowski ostatnio pełnił funkcje prezesa PTE Nordea, a wcześniej - wiceprezesa Banku BPH odpowiedzialnego za bankowość detaliczną. Był członkiem zarządu w Deutsche Bank PBC, gdzie od podstaw budował biznes Consumer Finance, a także pracował w Banku Millennium. Tworzył w Polsce biznes Svenska Handelsbanken oraz odpowiadał za połączenie Banku Austria Creditanstalt z Powszechnym Bankiem Kredytowym.

W bankach oraz towarzystwie emerytalnym zajmował się różnymi dziedzinami, był odpowiedzialny m.in. za wdrażanie strategii, dystrybucję, marketing, produkty, compliance, operacje i IT.

Piotr Królikowski ma 46 lat, jest absolwentem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Studiował też na Albert Ludwigs Universität we Fryburgu (Niemcy) oraz ukończył Advanced Management Programme INSEAD w Fontainebleau (Francja). Jest żonaty i ma dwóch synów. Interesuje się kulturą śródziemnomorską, w szczególności Włoch, muzyką i sztuką baroku, a także psychologią biznesu, zwłaszcza ekonomią behawioralną.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Piotr Królikowski: z PTE Nordea na członka zarządu Provident Polska

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ekspert
ciekawe i to bardzo
9 8
odpowiedź
User
ekspert
dobrze wiedzieć
9 8
odpowiedź