SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Piotr Królikowski: z PTE Nordea na członka zarządu Provident Polska

Piotr Królikowski obejmie od stycznia stanowisko dyrektora ds. operacyjnych i obsługi klienta oraz członka zarządu Provident Polska. Będzie bezpośrednio odpowiedzialny za pracę pionu operacyjnego oraz departament obsługi klienta.

Article

Piotr Królikowski ostatnio pełnił funkcje prezesa PTE Nordea, a wcześniej - wiceprezesa Banku BPH odpowiedzialnego za bankowość detaliczną. Był członkiem zarządu w Deutsche Bank PBC, gdzie od podstaw budował biznes Consumer Finance, a także pracował w Banku Millennium. Tworzył w Polsce biznes Svenska Handelsbanken oraz odpowiadał za połączenie Banku Austria Creditanstalt z Powszechnym Bankiem Kredytowym.

W bankach oraz towarzystwie emerytalnym zajmował się różnymi dziedzinami, był odpowiedzialny m.in. za wdrażanie strategii, dystrybucję, marketing, produkty, compliance, operacje i IT.

Piotr Królikowski ma 46 lat, jest absolwentem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Studiował też na Albert Ludwigs Universität we Fryburgu (Niemcy) oraz ukończył Advanced Management Programme INSEAD w Fontainebleau (Francja). Jest żonaty i ma dwóch synów. Interesuje się kulturą śródziemnomorską, w szczególności Włoch, muzyką i sztuką baroku, a także psychologią biznesu, zwłaszcza ekonomią behawioralną.

Dołącz do dyskusji: Piotr Królikowski: z PTE Nordea na członka zarządu Provident Polska

17 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
twójpan
gorący kartofel ten koleś nie usiedzi długo i tu :)
odpowiedź
User
bona
współczuję ludziom, którzy będą pod niego podlegali, urządzi im piekło
odpowiedź
User
Helena
a czemu piekło az taki drań?
odpowiedź