SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Piotr Zaremba nie jest już wicenaczelnym „Sieci”. „Zmienia formułę aktywności dziennikarskiej”

Piotr Zaremba zrezygnował z funkcji zastępcy redaktora naczelnego tygodnika „Sieci”, ale nadal pozostanie publicystą tego tytułu. - Zrobił to, gdyż chce zmienić formułę aktywności dziennikarskiej - informuje Wirtualnemedia.pl Michał Karnowski.

Zaremba ma się teraz ograniczyć do pisania w tygodniku „Sieci” oraz na portalu wPolityce.pl. - Piotr Zaremba zdecydował, że chce zmienić trochę formułę aktywności dziennikarskiej. Sygnalizował nam to już od roku. My to uszanowaliśmy. Chciał poszerzyć paletę mediów, z którymi współpracuje - mówi Wirtualnemedia.pl Michał Karnowski, członek zarządu Fratrii ds. wydawniczych.

Jako pierwszy poinformował o tym serwis 300polityka.pl, zwracając uwagę, że Zaremba nie jest już wymieniony w stopce redakcyjnej „Sieci” jako wicenaczelny . -  Piotr Zaremba zostaje w tygodniku „Sieci” - dodał Karnowski.

Jak się dowiadujemy, póki co szefostwo tygodnika nie wyznaczy na razie nikogo na miejsce drugiego redaktora naczelnego pisma „Sieci” (pierwszym zastępcą pozostaje Piotr Skwieciński; obaj zostali nominowani na te stanowiska w marcu 2015 roku). Redaktorem naczelnym jest Jacek Karnowski.

Piotr Zaremba ma teraz podjąć w szerszym zakresie współpracę z innymi wydawnictwami poza macierzystym tygodnikiem, m.in. ma publikować na łamach „Dziennika Gazety Prawnej”, a także - w większym jeszcze zakresie - na portalu Teologiapolityczna.pl.

Według ZKDP w I półroczu br. średnia sprzedaż ogółem „W Sieci” (poprzednia nazwa tygodnika) wynosiła 66 tys. egz.

Dołącz do dyskusji: Piotr Zaremba nie jest już wicenaczelnym „Sieci”. „Zmienia formułę aktywności dziennikarskiej”

26 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
aZaliż
Znaczy się, poszerza spektrum mediów, żeby w razie wtopy po wyborach nie zostać na lodzie?
Taki postępowy znaczy się, przewidujący.
odpowiedź
User
@aZaliż
Oj tam, nie mierz wszystkich swoją miarą.
odpowiedź
User
ihaaa
proponuję przesunąć kolegę śpiewaka do sekcji gimnastycznej!
odpowiedź