SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Piotr Zaremba z działem „Rozmowy Zaremby” w tygodniku „Wszystko co najważniejsze”

Do grona autorów tygodnika opinii „Wszystko co najważniejsze” dołączył dziennikarz Piotr Zaremba. - W tym wydaniu rozpoczynamy dział „Rozmowy Zaremby” dużym wywiadem z prof. Andrzejem Nowakiem - poinformował Wirtualnemedia.pl Michał Kłosowski, sekretarz redakcji tygodnika.

Projekt „Wszystko co najważniejsze” powstał w 2013 roku, a teksty i felietony publikowane były początkowo tylko w internecie - na stronie internetowej Wszystkoconajwazniejsze.pl. Od września 2017 roku na rynku ukazuje się również tygodnik opinii „Wszystko co najważniejsze”, wydawany przez Instytut Nowych Mediów. Jego redaktorem naczelnym jest prof. Michał Kleiber, były prezes Polskiej Akademii Nauk, a w latach 2001-2005 minister nauki i informatyzacji. Zastąpił w tej roli Annę Białoszewską-Styk.

O planowanych zmianach w piśmie poinformował Wirtualnemedia.pl Michał Kłosowski, sekretarz redakcji.

- Rozwijamy „Wszystko co najważniejsze” zarówno, jeśli chodzi o portal, jak i o wersję magazynową w papierze: w stronę publikacji tekstów poważnych, tekstów opinii. Wśród ponad 900 autorów są filozofowie, naukowcy, stratedzy, dyplomaci, osoby duchowne i politycy - podkreślił Kłosowski.

Piotr Zaremba z działem „Rozmowy Zaremby”

Wśród autorów nowego numeru, który jest już dostępny na rynku od 7 lipca br., pojawił się Piotr Zaremba, który tworzy również teksty dla "Dziennika Gazety Prawnej", "Polska The Times" i "Plusa Minusa". Wcześniej był związany z „Sieci” – najpierw jako zastępca redaktora naczelnego tytułu, później jako publicysta. Ze współpracy zrezygnował całkowicie jesienią ub.r.

- Od tego wydania, wydanego w języku polskim i częściowo w języku francuskim, przed 14. lipca, świętem narodowym Francji, każdy numer „Wszystko co najważniejsze” kończyć będziemy dużą rozmową z polskim intelektualistą, którą będzie dla nas przygotowywał redaktor Piotr Zaremba. W tym wydaniu rozpoczynamy dział „Rozmowy Zaremby” dużym wywiadem z prof. Andrzejem Nowakiem - poinformował Wirtualnemedia.pl Michał Kłosowski, sekretarz redakcji tygodnika.

Zarówno pismo, jak i portal Wszystkoconajwazniejsze.pl powstają w Instytucie Nowych Mediów. Wydawcą jest Instytut Nowych Mediów, którego prezesem pozostaje Eryk Mistewicz.

Wśród autorów publikacji jest m.in. obecny prezydent Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki czy minister kultury Piotr Gliński.

Dołącz do dyskusji: Piotr Zaremba z działem „Rozmowy Zaremby” w tygodniku „Wszystko co najważniejsze”

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
saf
Bardzo dobre pismo, tylko mogłoby mieć więcej stron ale pewnie nie jest to takie łatwe
odpowiedź
User
niepokornie
Kolejny cycek z państwową, czyli naszą, kasą.
odpowiedź
User
Slack
Super
odpowiedź