SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Lech w reklamie zachęca do "łapania chwil"

Rusza kolejny etap kampanii piwa Lech (Kompania Piwowarska). Głównym elementem jest spot będący wizualną manifestacją tego, o czym jest nowa platforma komunikacyjna marki: o łapaniu chwil i zdystansowaniu się od pędzącego świata.  

Video prezentuje różne okoliczności sprzyjające wylogowaniu się z cyfrowego świata, wyjściu w plener, zwalnianiu tempa – w schronisku górskim, w ogródku działkowym, w mieście czy na półwyspie Helskim. 
Spot, wykorzystując całe portfolio piw od Lecha z naciskiem na piwa bezalkoholowe, uzupełnia nowy język wizualny i platformę komunikacyjną, łącząc ikonę obecną na nowych opakowaniach z chwytliwymi hasłami.

- Cieszymy się, że nowa platforma została przyjęta z entuzjazmem. Widzimy, że z lekkością weszła w język fanów naszej marki. Filmową jakością spotu i uniwersalnością przekazu wskazujemy odpowiednią pozycję Lecha na mapie kategorii piwa i w świadomości odbiorców - mówi Paweł Drubkowski, senior brand manager marki Lech.Za strategię komunikacji, ideę kreatywną, produkcję wszystkich materiałów na potrzeby kampanii odpowiada VML. Spot i video digital w reżyserii Tadeusza Śliwy zostały zrealizowane przez Momm Films wraz ze studiem postprodukcyjnym Televisor oraz studiem dźwiękowym Juice. Kampanię dopełniają fotografie autorstwa Kamila Kotarby i Pawła Trojanowskiego. Spot będzie emitowany w kinach, telewizji i internecie.

Butelki i puszki piwa Lech z nową oprawą

Produkty z portfolio Lecha w nowej identyfikacji wizualnej, obejmujące piwo alkoholowe, niskoalkoholowe, bezalkoholowe oraz funkcyjne, są już dostępne w sklepach w całej Polsce. Kampania 360 stopni promująca markę Lech i nową platformę komunikacyjną wystartowała w kwietniu. 

Wtedy marka opublikowała manifest, który pojawił się w digitalu, przestrzeni miejskiej, na muralach i plakatach. Dodatkowo wykorzystywany jest outdoor kontekstowy odnoszący się do konkretnych miejsc, w których Lech zachęca do łapania chwil i dystansu.

Dołącz do dyskusji: Lech w reklamie zachęca do "łapania chwil"

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Zdzisiek
Widać, że marketing Lecha goni w piętkę - Żywiec ma swoje 'Ż" od dawna, ci teraz postanowili zgapić pomysł i wyszło "L". Troche oryginalności, jakichś swoich pomysłów to nie łaska?
2 0
odpowiedź
User
plum plam
To coś jest piwem, dokładnie tak jak te krajobrazy w Polsce i statyści polscy.
1 0
odpowiedź
User
Adi
Co to za muzyka w tle?
1 0
odpowiedź