SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Lech przedłuża współpracę z Cut The Mustard

Marka Lech przedłuża umowę i kontynuuje współpracę z agencją kreatywną Cut The Mustard. To już siódmy rok współpracy Agencji z Kompanią Piwowarską. Działania Cut The Mustard koncentrować się będą wokół niedawno wprowadzonej platformy komunikacyjnej marki. 

Marka Lech z początkiem kwietnia br. ruszyła z nową platformą komunikacyjną, widoczną już na licznych touchpointach, takich jak OOH czy digital. Agencja Cut The Mustard brała aktywny udział w tworzeniu nowej identyfikacji wizualnej, która została przygotowana wspólnie z zespołem marki. Efektem tych prac było powstanie m.in. nowej czcionki Lech Sans, która został stworzony wraz z Mateuszem Machalskim. Nowy font wyróżnia się unikatowym krojem pisma i stanowi jeden z kluczowych elementów komunikacji marki.

Zobacz: Lech promuje się jako „piwo generacji L”

Kolejny rok współpracy to nie tylko nowa komunikacja marki. Agencji zostały powierzone takie zadania, jak wsparcie współpracy z kluczowymi klientami marki, komunikacja w trakcie festiwali muzycznych, influencer marketing oraz komunikacja wewnętrzna.

- Długofalowa współpraca z marką Lech, udowadnia, że jako agencja potrafimy dostarczyć jakość i kreatywność, która doceniana jest przez klientów. Jest to też dowód na to, że w Cut The Mustard potrafimy ewoluować wraz z Klientami, zaproponować świeże i   wartościowe działania, w zgodzie z przyjętą strategią marki i niezwykle cieszymy się, że zostało to dostrzeżone i docenione przez zespół marki Lech - mówi Karolina Witecka, CEO w Cut The Mustard.

Dołącz do dyskusji: Lech przedłuża współpracę z Cut The Mustard

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Observer
Ta marka jest zwiędła. Żadna agencja, żadna kampania, nic nie pomoże...
3 1
odpowiedź