SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

PKO Bank Polski wybiera agencję badawczą

PKO Bank Polski wybiera w przetargu agencję badawczą, która zajmie się realizacją badania benchmarkowego NPS na próbie klientów korporacyjnych.

Article

Wybrana przez PKO BP agencja badawcza obsłuży bank w zakresie badania benchmarkowego NPS na próbie klientów korporacyjnych.

Do zadań wybranej agencji należeć będzie przeprowadzenie badania benchmarkowego, które dostarczy informacji na temat wskaźnika NPS (wraz z uzasadnieniem oceny), wskaźnika satysfakcji ze współpracy z bankiem oraz oceny kluczowych aspektów współpracy (takich jak: oferta, doradca, infolinia, bankowość elektroniczna i mobilna, kredyty, innowacyjność, wskaźnik NPS w segmencie klienta korporacyjnego).

Przetarg będzie prowadzony w dwóch etapach. Z wybraną agencją PKO BP podpisze umowę ramową na okres realizacji badania będącego przedmiotem zakupu.

Oferty można składać do 27 października br.

Bank jest obecnie w trakcie przetargu na obsługę mediową.

Dołącz do dyskusji: PKO Bank Polski wybiera agencję badawczą

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl