SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

PKO Bank Polski szuka kolejnych agencji, także do wideo

PKO Bank Polski w trybie zapytania RFI (Request for Information) szuka agencji do kompleksowych usług wideo. Bank szuka też firm do badań rynku i magazynowania materiałów reklamowych.  

Siedziba PKO BP, fot materiały prasowe Siedziba PKO BP, fot materiały prasowe

Bank poszukuje podwykonawcy do tworzenia contentu wideo, dotyczącego m.in. bieżącej działalności, zjawisk gospodarczych, odpowiedzialności społecznej, produktów oraz usług świadczonych przez Bank i podmioty z Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego – podano w komunikacie.

Do zadań wybranej firmy będzie należało tworzenie treści wideo takich jak tzw. „setki”, wideoprezentacje zespołów, projektów, procesów, reportaże, wideo z animacją, AI. Agencja zajmie się także kontynuacją projektu bankowej telewizji PKO news TV.

PKO BP szuka kolejnych agencji 

PKO Bank Polski wyznaczył termin nadsyłania odpowiedzi na 31 maja  2024 roku, o godzinie 13:00. Z wybraną agencją bank podpisze umowę na dwa lata.

PKO BP szuka także agencji, która przeprowadzi badanie marketingowe monitorujące znajomość i wizerunki banków działających na polskim rynku. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu. Termin nadsyłania ofert upływa 13 czerwca 2024 roku, o godzinie 13:00.

Bank szuka także dostawcy w zakresie obsługi magazynowej artykułów reklamowych PKO Banku Polskiego i Spółek  Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego. Termin nadsyłania ofert upływa w dniu 11 czerwca 2024 roku, o godzinie 12:00.

Dołącz do dyskusji: PKO Bank Polski szuka kolejnych agencji, także do wideo

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl