SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

PKO BP wprowadzi nowy serwis transakcyjny iPKO

Zmieniony sposób nawigacji na stronie, szybki dostęp do najważniejszych funkcji i możliwość personalizacji - to niektóre elementy odświeżonego serwisu iPKO, który zamierza uruchomić PKO BP.

Ostatnia duża zmiana w wyglądzie i funkcjonalności strony przeznaczonej do obsługi iPKO - internetowej części banku PKO BP - została wprowadzona w 2008 roku. Nowa odsłona serwisu ma zmienić przestarzały interfejs i sposób funkcjonowania najważniejszych narzędzi, którymi na co dzień posługują się użytkownicy.

W nowym iPKO po zalogowaniu użytkownik zobaczy na głównej stronie serwisu wszystkie najważniejsze funkcje dotyczące jego finansów - stan środków, możliwość dokonania przelewu czy podgląd operacji przeprowadzonych na rachunku. Dzięki temu dokonanie najczęściej powtarzanych operacji ma się ograniczać do kilku kliknięć na wybrane przyciski.

- Od 2008 roku zmieniła się technologia, oczekiwania klientów i przede wszystkim sposób korzystania przez nich z serwisów bankowych. Wszystkie te elementy uwzględniliśmy w nowym projekcie - najważniejsze informacje prezentowane są od razu po zalogowaniu, a najczęściej wykorzystywane funkcje dostępne po najechaniu kursorem lub na jedno kliknięcie. Zwróciliśmy też uwagę na ergonomię i przejrzystość serwisu - mówi Jakub Grzechnik, dyrektor Centrum Bankowości Mobilnej i Internetowej w PKO Banku Polskim.

Użytkownicy nowego serwisu mają otrzymać do dyspozycji kilka narzędzi pozwalających w dużym stopniu go spersonalizować. Wśród nich znajdzie się możliwość dodawania grafik do listy odbiorców przelewów, czy nadawania własnych nazwy rachunkom, lokatom i kredytom.

PKO BP zastrzega, że w pierwszej odsłonie nowego iPKO zostaną udostępnione najczęściej wykorzystywane zakładki, takie jak rachunki, lokaty, karty czy kredyty. Pozostałe funkcje dołączą do nich na kolejnych etapach wdrażania serwisu. Początkowo też klienci iPKO będą mieli do dyspozycji zarówno nową, jak i używaną dotąd wersję platformy, z możliwością przełączania się pomiędzy nimi bez konieczności ponownego logowania.

Nowe iPKO dostępne będzie pod adresem https://www.ipko.pl/nowe/

Dołącz do dyskusji: PKO BP wprowadzi nowy serwis transakcyjny iPKO

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
lol
poprawcie "przestrzały" :)
odpowiedź
User
ipkopnięty
Każda zmiana wprowadza zamieszanie i służy tylko autorowi.
odpowiedź