SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Potrzebny wydawca magazynu dla pasażerów PKP Intercity

Spółka PKP Intercity rozpoczęła postępowanie, w ramach którego chce nawiązać współpracę z wydawcą magazynu pokładowego “W podróż z PKP Intercity” - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. 

Pociąg PKP Intercity (screen: YouTube/sqrt9)Article

Postępowanie PKP Intercity prowadzone jest w trybie zapytania ofertowego. Dotyczy przygotowania koncepcji i wydania magazynu pokładowego pt. „W podróż z PKP Intercity”. 

Wybrana firma zajmie się m.in. przygotowaniem koncepcji magazynu (layout, podział na rubryki) wraz z podziałem na działy tematyczne (struktura); wydaniem w wersji elektronicznej (flipbook i pdf) oraz w wersji drukowanej każdego z 24 objętych umową numerów magazynu (po jednym wdaniu w każdym miesiącu), przygotowaniem projektu i układu graficznego magazynu, przygotowaniem tekstów artykułów oraz wykonaniem składu, łamania, opracowania graficznego, redakcyjnego, redakcji technicznej, korekty papierowej i elektronicznej oraz dostarczeniem magazynu w wyznaczone przez PKP Intercity miejsca na terenie Polski (nie więcej niż 12 lokalizacji).

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Ze zwycięską firmą PKP Intercity będzie pracować przez 24 miesiące od momentu zawarcia umowy. 

Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 6 października br. 

Dołącz do dyskusji: Potrzebny wydawca magazynu dla pasażerów PKP Intercity

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
von Borovietzky
Wydawca może i potrzebny, ale ten magazyn kompletnie niepotrzebny.
odpowiedź