SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

'Pkt.pl wszystko i w porządku'

Polskie Książki Telefoniczne rozpoczęły na początku lutego kampanię reklamową pod hasłem: 'PKT.PL wszystko i w porządku'.

Ma ona charakter wizerunkowy. Celem działań jest uświadomienie, że książki PKT PL są źródłem informacji, gdy szukamy kontaktu do firm i instytucji.
 
Za przygotowanie kreacji odpowiedzialna jest agencja DFF (Senior Art Director – Rafał Ryś; copywriter: Maciej Klimek). Przetarg odbył się w grudniu 2006, sesja fotograficzna w styczniu, a w lutym kampanię można zobaczyć w prasie i na nośnikach outdoor. Budżet działań jest utajniony.

    

Działania reklamowe objęły ogólnopolskie tytuły prasowe (Polityka, Forbes, Newsweek, Przekrój, Press, Forum) ogólnopolskie. Billboardy i megasighty pojawiły się w 5 miastach. DFF przygotowało też reklamę radiową, która będzie przez 3 miesiące emitowana na antenach takich stacji lokalnych jak: PIN, Antyradio, Kolor, Pogoda, Wawa i inne stacje regionalne w Polsce. Przez cały luty radiówkę emitować będzie też radio ZET.

Działanial zostały zrealizowane w wyniku wygranego przez DougFaberFamily przetargu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Pkt.pl wszystko i w porządku'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl