SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Płać z Nordea za akcje w serwisie eZapisy

Nordea Bank Polska SA we współpracy z firmą eCard SA udostępnił swoim klientom możliwość zapisywania się na zakup akcji przez Internet.  

Od 4 stycznia br., od godz. 9.00, do 8 stycznia br., do godz. 17.00, w serwisie internetowym eZapisy www.dmcp.pl/ezapisy będą przyjmowane zapisy na akcje PROCAD S.A. w ramach oferty publicznej prowadzonej na podstawie prospektu emisyjnego zatwierdzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego i opublikowanego 18 grudnia 2006 roku. Cena emisyjna akcji wynosi 35 zł.

Za przyjęcie zapisów na akcje PROCAD S.A. w serwisie eZapisy będzie pobierana opłata. Wysokość opłaty wynosi 1 proc. wartości akcji przydzielonych, przy czym opłata wnoszona jest z góry, czyli klient opłaci każdą subskrybowaną akcję w kwocie o 1 proc. wyższej od ceny emisyjnej. W przypadku redukcji zapisów opłata wniesiona od akcji nieprzydzielonych zostanie zwrócona.

Aby skorzystać z serwisu eZapisy wystarczy:
1.zarejestrować się w serwisie eZapisy pod adresem internetowym www.dmcp.pl/ezapisy
2.wypełnić formularz zapisu na papiery wartościowe
3.opłacić zapis przy pomocy Płać z Nordea.

Zapisy na akcje w systemie eZapisy możliwe są także dla osób nie posiadających rachunku papierów wartościowych w żadnym domu maklerskim. Rachunek taki można otworzyć po zakończeniu emisji i wówczas zdeponować tam nabyte akcje.

Spółka PROCAD ma siedzibę w Gdańsku. Przedmiotem jej działalności jest dostawa systemów komputerowych wspomagania projektowania (systemy CAD – Computer Aided Design) oraz specjalistycznego sprzętu komputerowego i usług – przede wszystkim szkoleń. Głównym przedmiotem oferty PROCAD S.A. są systemy produkcji światowego lidera w tej dziedzinie Autodesk Inc. (znanej przede wszystkim jako producenta systemu AutoCAD) oraz oprogramowanie własnej produkcji, pozwalające na efektywne stosowanie produktów Autodesk w warunkach polskich.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Płać z Nordea za akcje w serwisie eZapisy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl