SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Platforma N: mniej kanałów, droższe pakiety

Od kwietnia br. platforma N wprowadzi zmiany w swojej ofercie. Znikną z niej: kanał dla dzieci i autorskie stacje radiowe, a ceny za pakiety pójdą do góry.

Platforma N: mniej kanałów, droższe pakiety

Jak wynika z korespondencji wysyłanej przez platformę N do swoich abonentów, z końcem marca br. z oferty platformy zniknie dziecięca stacja Da Vinci Learning, obecna w N od początku istnienia operatora.  - Oferta kanału nie spełniła oczekiwań naszych abonentów - tłumaczy nam powód tej decyzji, Justyna Durmaj, PR and promotion manager w ITI Neovision.  Do końca 2011 roku N wyłączy też ze swojej oferty kolejny kanał dla dzieci - JimJam. Stacja ta znika z rynku - całkowicie zastąpić ma ją bowiem Polsat JimJam, a kanałów Polsatu na platformie należącej do Grupy TVN nie ma.

Z końcem marca z platformy N znikną też dwa autorskie kanały radiowe nRadio HD oraz Radio nFilm HD. - Abonenci telewizji na mają dostęp do setek stacji radiowych z całego świata. W tym momencie wyczerpała się forma współpracy w zakresie produkcji własnych stacji radiowych - wyjaśnia nam Durmaj.

Platforma N zmieni też od 1 kwietnia br. swój cennik. Miesięczny abonament za każdy pakiet tematyczny pójdzie do góry o 1 zł. - Cena ta ma poparcie w wielu powodach, jak podwyżka VAT-u, stałe powiększanie oferty o nowe atrakcyjne kanały, których przybyło w ostatnim czasie kilkanaście, jak kanały BBC, AXN HD, FOX HD, TVP1 HD, TVP Seriale, Orange Sport Info. itp. Zależy nam na utrzymaniu jak najwyższej jakości oferty dla naszych abonentów - mówi Durmaj. - Podwyżka nie obejmuje pakietów Premium - podkreśla.

Dla abonentów korzystających z promocji ceny niższe pozostają bez zmian do czasu zakończenia okresu promocyjnego bądź do czasu modyfikacji przez klienta posiadanej oferty. Abonenci, którzy nie zgadzają się na wprowadzane przez operatora zmiany, mogą bezkarnie rozwiązać z nim umowę.

Platforma N na koniec 2010 roku miała 805 tys. abonentów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Platforma N: mniej kanałów, droższe pakiety

19 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
tysiak
haha N sie pozbywa wszystkiego co Polsatowski :D boją się, że ludzie zobaczą jaki syf jest na tvn :D a ta podwyżka na pewno załata długi grupy ITI :D no śmiech na sali
8 8
odpowiedź
User
Rysiek
vat i tak poszedł w górę od 1.01 i tak jest fakturowany, więc niech podwyżki tym nie tłumaczą. Takie tłumaczenie jest po prostu żenujące. Trzeba będzie chyba spierniczać z tej n-ki.
8 8
odpowiedź
User
korjan
A to spierniczaj, kogo to obchodzi.
8 8
odpowiedź
User
szeryf
informacja o jimjam i polsacie jimjam daje jasno do zrozumienia, ze polsatu w n nie bedzie...
8 8
odpowiedź
User
Zenek
Najbardziej wartościowy kanał dla dzieci ma zniknąć? Czy ich po...bało? Dzieciaki mają patrzeć na ogłupiające chachanki typu Disney Channel? Chyba czas pomyśleć o zmianie firmy.
8 8
odpowiedź